Kino teatras „Pasaka“ atidaro naują 1000 vietų salę

Kino teatras „Pasaka“ atidaro naują 1000 vietų salę

Vilniaus senamiestyje įsikūręs kino teatras „Pasaka“ plečiasi ir į filmų seansus kviečia dar daugiau žiūrovų. Naujoje kino salėje – neribotas vietų skaičius, pačios patogiausios kėdės ir prie kiekvieno žiūrovo gyvenimo ritmo prisitaikantis seansų laikas.

Ši kino salė įsikūrė internete, o į ją patekti galima neišėjus iš namų. „Namų kino pasaka“, virtualioje erdvėje veikianti platforma, leidžia filmų premjeras ir kino seansus surengti bet kuriuo paros metu kad ir kur bebūtumėte. Kino salė prieinama visoje Lietuvos teritorijoje, kur tik yra interneto ryšys, o filmai transliuojami per pasirinktą įrenginį – planšetinį ar asmeninį kompiuterį, taip pat per prie jo jungiamą projektoriaus ar televizoriaus ekraną.

„Šiuolaikinių technologijų dėka galime išplėsti mums įprasto materialaus kino teatro ribas ir į seansus vienu metu pakviesti 1000 ir daugiau žiūrovų,“ – džiaugėsi kino teatro „Pasaka“ vadovė Greta Akcijonaitė. – „Nei vienas šalies kino teatras dar neturi tokio dydžio „salės“, o ir Lietuvoje dar yra daug miestų ir miestelių, kur galimybės legaliai pažiūrėti naujausius filmus apskritai nėra.“

„O kur sėdėti šįkart?“, „o ką daryti, jei pradės tirpti koja?“ – tai tik kelios įkyraus galvos skausmos priežastys, kurias nuo šiol galima pamiršti. Naujosios kino salės kėdės – tai patogiausias jūsų fotelis, minkščiausia svetainės sofa ar pagalvėmis apdėliotas pledas kieme, kuriame su draugų būriu rengiate jaukų seansą po atviru dangumi.

Žiūrovai, apsilankę adresu www.e.kinopasaka.lt, ne tik renkasi iš vis gausėjančių kokybiškų vaidybinių bei dokumentinių filmų kolekcijų, bet ir mėgaujasi kino teatrų premjeromis. „Namų kino pasakos“ platformoje dalis filmų taps prieinami internetu tą pačią dieną kaip ir jiems pasirodžius šalies kino teatruose. Virtualiame kino teatre jau dabar galima rasti tokias repertuarų naujienas kaip komiška prancūzų drama „Kriaušių pyragėliai su levandomis“ ar Vilniuje nufilmuotas romantiškas dviejų nepažįstamųjų susitikimas filme „2 naktys iki ryto“.

Internetinė premjerinio filmo peržiūra kainuoja tik 5,50 Eur. Sumokėjus šį mokestį naudojantis banko kortele ar Paypal, filmą galima pažiūrėti per 48 valandas nuo pirmojo paleidimo.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Jega / 2016 rugsėjo 8

    Nuostabu, ypac tiems kas turi gera namu kina ir mazu vaiku:)

  2. hm / 2016 rugsėjo 11

    Gera mintis 🙂