Venecijoje – neeilinės ovacijos naujajam Melo Gibsono filmui

Venecijoje – neeilinės ovacijos naujajam Melo Gibsono filmui

Į kino pasaulį Melas Gibsonas grįžo su trenksmu – naujausio jo filmo „Pjūklo ketera“ (angl. „Hacksaw Ridge“) premjerą lydėjo net dešimt minučių trukusios ovacijos.

Skandalais apipintas režisierius, paskutinį kartą filmą režisavęs tik 2006 metais, kuomet pastatė „Apokalipto“ (angl. „Apocalypto“), „Pjūklo keterą“ pristatė Venecijos kino festivalyje. Šiuo metu vykstantis vienas didžiausių Europos kino festivalių garsėja geriausių Holivudo filmų premjeromis ir „Pjūklo ketera“ tai įrodė dar kartą.

Sekmadienį pristatyta juosta yra biografinis karinis filmas apie garsų Antrojo pasaulinio karo JAV mediką Desmondą T. Dossą. Dėl savo religinių įsitikinimų atsisakęs karo metu naudoti ginklus, jis buvo apdovanotas garbės medaliu už tai, kad išgelbėjo net 75 bendražygių gyvybes. D.T. Dossą „Pjūklo keteroje“ vaidins aktorius Andrew Garfieldas, iki šiol geriausiai žinomas iš „Nepaprasto Žmogaus-voro“ (angl. „The Amazing Spider-Man“) filmų.

Pats M. Gibsonas pastarąjį dešimtmetį buvo stipriai ignoruojamas didžiausių Holivudo studijų. Režisieriumi tapęs aktorius, sukūręs tokius filmus kaip „Narsioji širdis“ (angl. „Braveheart“) ir skandalingąją „Kristaus kančią“ (angl. „The Passion of the Christ“), per savo karjerą yra įsivėlęs ne į vieną skandalą. Jis pasižymėjo antisemitiniais, rasistiniais ir seksistiniais pasisakymais, nors panašu, kad Holivudas jam linkęs jam atleisti.

Vienaip ar kitaip, dešimt minučių trunkančios ovacijos sufleruoja, kad M. Gibsonas neprarado režisūrinių sugebėjimų. Tuo bus galima įsitikinti jau lapkričio 4 dieną, kuomet „Pjūklo ketera“ pasirodys Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles