Joaquinas Phoenixas sugrįš į „Džokerį: Beprotystę dviem“

Joaquinas Phoenixas sugrįš į „Džokerį: Beprotystę dviem“

Režisierius Toddas Phillipsas po labai ilgos tylos galiausiai atskleidė pirmąją informaciją apie savo 2019-ųjų metų hito „Džokeris“ (angl. Joker) tęsinį. Savo Instagram paskyroje režisierius pasidalijo tęsinio scenarijaus viršeliu, kurio pavadinimas originalo kalba yra „Joker: Folie à Deux“, kas tiesiogiai verčiasi į „Beprotystę dviem“. Kartu, režisierius paskelbė ir aktoriaus Joaquino Phoenixo nuotrauką, kurioje jis skaito būsimo filmo scenarijų.

Kaip žinoma, aktorius Joaquinas Phoenixas savo pirmąjį Oskarą už būtent Džokerio perkėlimą į didž-iuosius ekranus, o pats „Džokerio“ filmas surinko kiek daugiau nei milijardą JAV dolerių. Filmas tapo vienu daugiausiai uždirbusiu „DC“ filmu ir pačiu pelningiausiu R reitingo (N-16) filmu pasaulyje. Pranešama, kad filmo grynasis pelnas siekė net 437 milijonus dolerių (biudžetas apie 70 milijonų). Kai pirmoji dalis buvo tokia itin sėkminga, iki tol spyriojęsi, „Warner Bros.“ Galiausiai uždegė žalią šviesą tęsiniui, o dabar, kai yra parašytas ir antrojo filmo scenarijus, aktoriui J. Phoenixui nusimato ir gerokai didesnis algalapis.

Už pirmąjį filmą aktorius gavo apie 4,5 milijono dolerių. Tiesa, Holivude vyrauja įprasta praktika, kad po pirmojo pasirodymo ir filmo sėkmės, aktorius ir jo agentai turi teisę persiderėt savo kontrakto sąlygas. Žinant, kad J. Phoenixas praktiškai niekada nevaidina tęsiniuose, jo sugrįžimas tolesniems projektas labai ilgai buvo miglotas. Tačiau akivaizdu, kad visi turi savo kainą. Sklinda gandai, kad „Warner Bros.“ Aktoriui už sugrįžimą į dar dvi „Džokerio“ dalis pasiūlė 50 milijonų – jei dalinant per du filmus, po penkis kartus daugiau, nei už pirmąjį filmą.

Toddas Philipsas savo žinutėje nepasidalijo, kas vyks filmo tęsinyje, tačiau tam tikrų idėjų galime turėti. Būtent filmo pavadinimas išduoda tai, jog potencialiai veiksmas ir toliau suksis apie Arturo psichologinę būklę, tik šįkart dar ir apie psichologinį sutrikimą, kuriuo asmuo dalijasi su dar vienu žmogumi. Žinant visą Džokerio pasaulį, nemaža tikimybė, kad filme išvysime ir jo psichopatę meilę Harlę Kvin. Apie antrosios „Džokerio“ dalies premjeros datą žinių kol kas nėra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles