Jamie Foxxas ir Snoop Dogg leisis į vampyrų medžioklę „Dieninėje pamainoje“ (anonsas)

„Netflix“ paviešino pirmąjį, savotišką anonsą į jų būsimą filmą apie vampyrus „Dieninė pamaina“ (angl. Day Shift). Anonsas savotiškas tuo, kad tai iš esmės ne visai anonsas, o kadrai su filmavimo užkulisiais ir šiek tiek komentarų iš kūrybinės komandos – aktoriaus Jamie Foxxo bei prodiuserio Chado Stahelskio.

Šis prodiuseris veiksmo žanre tikrai nėra naujokas, jis buvo „Džono Viko“ (angl. John Wick) režisierius, tad jau net iš pirmųjų scenų galime nujausti, kad laukia tikra veiksmo bomba. Na, o filmą režisuos debiutuojantis kūrėjas J.J. Perry‘is, kuris anksčiau buvo kaskadininkas. Kaip pranešama, „Dieninė pamaina“ bus veiksmo komedija, kuri pasakos apie vyruką, dienomis valantį baseinus. Bet naktimis jis užsiima pelningesne veikla – vampyrų medžiokle. Taip nutinka, kad vieną naktį Badas Jablonskis nužudo vampyrę, kuri yra vampyrų bosės dukra. Ir staiga prasideda chaosas, kai viena pusė bando keršyti, o kita – gelbėti savo ir šeimos kailį.

Filme taip pat netrūks žvaigždžių. Viena pagrindinių vaidmenų filme atliks kaubojiška skrybėle pasidabinęs reperis Snoop Dogg, taip apt prisijungs Dave‘as Franco, Oliveris Masucci, Ericas Lange‘as, Scottas Adkinsas, Meagan Good, Liu Bordizzo ir dar daug kitų aktorių. Filmo premjera „Netflix“ platformoje – jau rugpjūčio 12 dieną, o iki tol, kviečiame užmesti akį į filmavimo užkulisius ir ką apie filmą pasakoja jo žvaigždės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles