„Dviveidžio 2“ režisierius patvirtina: „Tai bus tiesioginis tęsinys“

„Dviveidžio 2“ režisierius patvirtina: „Tai bus tiesioginis tęsinys“

Panašu, kad 1997 metų veiksmo hitas „Dviveidis“ (angl. Face / Off) tikrai turęs filmo tęsinį. Anksčiau tik sklidę gandai jau įgauna savo tikrąją formą ir būsimojo filmo režisierius Adamas Wingardas, duodamas interviu žurnalui „Empire“ patvirtino, kad tai bus tiesioginis Johno Woo trilerio tęsinys.

Pirmajame „Dviveidžio“ filme aktoriai Johnas Travolta ir Nicholas Cage‘as, o tiksliau, jų personažai, apsikeitė savo veidais po tam tikros medicininės procedūros. Travoltos personažas Šonas Arčeris užsidėjo teroristo Kastoro Trojaus veidą bandydamas sustabdyti teroristų ataką. Tačiau Trojui atliekama ta pati procedūra ir jam uždedamas Arčerio veidas. Taip abu vyrai stoja vienas prieš kitą, o įvykių sūkuryje atsiduria ne tik policija, nusikalteliai, bet ir Šono šeima. Kaip viskas baigiais, turbūt visi matėme ne vieną kartą, tad kalbėti nereikia.

Duodamas interviu „Empire“, režisierius A. Wingardas teigia, kad filmą nuspręstą kurti būtent dabar vien dėl to, kad aktorius Nicholas Cage‘as yra savo karjeros renesanse ir jo populiarumas beveik prilygsta tam, kuris buvo kuriant pirmąją dalį. „Dabar jis vėl aukštumoje. Dar prieš „Kiaulę“ (angl. Pig) nusprendėme, kad filmas bus su juo. Ir dabar esame visiškai tuo tikri. Gal prieš porą metų studija būtų norėjusi kokio jauno, populiaraus ir kylančio aktoriaus, tačiau dabar Nicholas Cage‘as yra vienas geidžiamiausių aktorių Holivude. Intensyviai kuriame scenarijų. Nesidalysime informacija tol, kol visi patvirtins, kad tai scenarijus, su kuriuo dirbsime. Ir manau, kad mums jau beveik pavyko. Tai buvo vienas sudėtingiausių scenarijų, kokį mums yra tekę rašyti ir tam yra labai daug priežasčių. Jaučiame labai didelį spaudimą, nes norime, jog jis pateisintų visus tęsinio lūkesčius.“

Pats aktorius Nicholas Cage‘as dar nepatvirtino, ar dalyvaus šiame projekte, nors tuo beveik neabejojama. Tiesa, dar viešindamas kitą savo filmą N. Cage‘as teigė, kad su mielu noru filmuotųsi „Dviveidžio“ tęsinyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles