Hugh Jackmanas gali sugrįžti ir į „Iksmenus: Apokalipsę“

Hugh Jackmanas gali sugrįžti ir į „Iksmenus: Apokalipsę“

Kai jau paaiškėjo, jog naujausia Iksmenų istorijos dalis „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-men: Apocalypse“) pasakos apie „Pirmosios klasės“ (angl. „First Class“) mutantus, ėmė sklisti kalbos, kiek daug ir ar apskritai naujausioje ir paskutiniojoje šios trilogijos dalyje pasirodys Ernis. Jį įkūnijantis aktorius Hugh Jackmanas prasitarė, kad kalbasi su studija dėl galimo dalyvavimo būsimame filme.

„Kol kas dar labai daug kas nežinoma. Aš jau kalbėjau su studijos atstovais, bet man neleidžiama nieko apie tai pasakoti. Galiu tik pasakyt, kad tolesnis mutantų pasaulis labai įdomiai apjungiamas, įskaitant ir „Ernio“ filmą. Vyks tikrai daug šaunių dalykų“, – svečiuodamasis viename internetiniame radijuje pasakojo H. Jackmanas.

Kai pastarąjį kartą matėme Loganą filme „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-men: Days of the Future Past“), jis prabudo ateityje, kurioje viskas buvo gerai. Taip sakant, filmas ištrynė praktiškai viską, kas iki tol buvo kuriama. Bet jaunesnis Ernis, jo paties asmeninėje linijoje, buvo paimtas į neilaisvę ir tą padarė Straikeriu apsimetusi Mistika. Taigi, būtent šio veikėjo istorija gali būti tęsiama visais įmanomais būdais, kad ir kaip panorėtų režisierius Bryanas Singeris ar scenaristas Simonas Kinbergas.

Reikia nepamiršti, kad šiuo metu vyksta ir trečiojo „Ernio“ (angl. „Wolverine“) filmo kūrimo procesas, kuris taip pat gali pratęsti aukščiau minėtas istorijas. Tad labai tikėtina, kad „Ernis 3“ bus smarkiai susijęs su „Iksmenai: Apokalipsė“. Vienas labai tikėtinų variantų – H. Jackmanas naujausioje Iksmenų dalyje pasirodys labai trumpai, o tada driokstelės su paskutiniuoju savo projektu apie mutantą Loganą filme „Ernis 3“.

„Iksmenai: Apokalipsė“ kino teatrus pasieks 2016 metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles