Pasirodė antrasis filmo „Skruzdėliukas ir Vapsva“ anonsas

Kai vakar „Marvel Studios“ pranešė, kad netrukus turėsime galimybę dar geriau susipažinti su filmu „Skruzdėliukas ir Vapsva“ (angl. „Ant-Man and the Wasp“), jie tikrai nejuokavo. Pasirodęs naujasis filmo anonsas, daugumos nuomone, kur kas geresnis nei pirmasis, kuris buvo išleistas šių metų pradžioje. Šis filmas bus trečiasis ir paskutinis „Marvel Studios“ filmas, išleistas šiais metais, o filmas „Captain Marvel“ kinuose turėtų būti pradedamas rodyti 2019 m. pradžioje. Jau oficialiai patvirtinta, kad šių naujų filmų veiksmas vyksta prieš įvykius, kurie įamžinti filme „Begalybės karas“ (angl. „Infinity War“).

Lyginant su jau žinomu filmo „Begalybės karas“ siužetu, antroji „Skruzdėliuko“ dalis kol kas atrodo šiek tiek lengvesnė ir mažiau rimta. Pasirodo, kad šio filmo tęsinys taps tarsi šviežia pradžia „Marvel“ kino pasauliui po visų neseniai sklandžiusių nesėkmių, o naujasis šio filmo anonsas tai įrodo. Naujajame filmo „Skruzdėliukas ir Vapsva“ anonse esame supažindinami ir su pamišusia blogiuke Ghost, kurią įkūnijo aktorė Hannah John-Kamen. Anonse paaiškėja, kad ji pavogs svarbią Hanko Pymo technologiją ir galės vaikščioti kiaurai sienas, tiesiog kaip šmėkla. Kad paruoštų šio filmo laukiančius gerbėjus antrojo anonso išleidimui, „Marvel Studios“ pristatė ir naują plakatą, kurio pačiame centre kartu su mums jau pažįstamais veikėjais yra ir Evangelinos Lilly Vapsvos bei Mišelės Pfaifer Janet van Dyne personažai. Aktorė E. Lilly visai neseniai pasakojo apie „Skruzdėliuko ir Vapsvos“ filmo siužetą, pabrėždama, kad pagrindinė istorijos linija yra Janet van Dyne, kuri dar žinoma kaip pirmoji Vapsva, Hope motina ir Hanko Pymo žmona, paieška.  Po pirmojoje filmo dalyje įvykusio Skoto Lango nuotykio Kvantinėje dimensijoje ir saugaus jo sugrįžimo, sužibo viltis, kad dar įmanoma išsaugoti ir Janet. Šio filmo tęsinys nėra romantinė komedija, tačiau akivaizdu, kad kol Skotas ir Hope išmoks dirbti kartu, meilės istorijos šiame filme neišvengsime.

Kartu su naujuoju filmo plakatu „Marvel Studios“ naująjį filmo anonsą išreklamavo su šmaikščiu „Begalybės karo“ filmavimo grupės įrašu, kuriame jie bando atspėti, kur buvo Skruzdėliukas ir Vapsva „Begalybės karo“ įvykių metu. Panašu, kad nė vienas iš aktorių negalėjo tiksliai atsakyti į šį klausimą.

Tai jau paskutinysis filmo „Skruzdėliukas ir Vapsva“ anonsas. Tikriausiai bus malonu užbaigti „Marvel“ kino metus su šiek tiek švelnaus humoro ir taip pasiruošti ketvirtajai superherojų nuotykių juostai, kuri kino teatruose turėtų pasirodyti jau kitąmet. Spėjama, kad Skruzdėliukas ir Vapsva ketvirtojoje dalyje atliks svarbesnį vaidmenį, kadangi nepasirodė „Begalybės karo“ dalyje.

„Skruzdėliukas ir Vapsva“ kino teatruose pasirodys jau šių metų liepos 6 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles