Nukelta 8-o „Žvaigždžių karų“ epizodo premjera

Nukelta 8-o „Žvaigždžių karų“ epizodo premjera

Nors galia ir nubudo, bet naujausiais duomenimis, ji jau spėjo ir užgesti. Kino studijos „Disney“ ir „Lucasfilm“ šiandien pranešė, jog naujojo, aštuntojo „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars: Episode VIII“) epizodo premjera buvo nukelta ir pasaulyje nepasirodys kaip buvo planuota 2017 metų gegužės 26-ąją. Pagal dabartinius planus, naujausia serijos juosta turėtų debiutuoti tų pačių metų gruodžio 15-ąją.

Kaip teigia studija „Lucasfilm“, naujausi filmavimo darbai turėjo prasidėti dar šį mėnesį Jungtinėje Karalystėje, tačiau Rey, Finno ir 7-os dalies antagonisto Kyle’o Reno istorija bus pradėta filmuoti kitą mėnesį.

Originalios trilogijos ir priešistorės dalys visąlaik pasaulį išvysdavo vasaros laikotarpiu, konkrečiau, gegužės mėnesį. Tačiau su naujausia J. J. Abramso dalimi panašu, kad ši trilogija pavirs į Kalėdinio laikotarpio maratono dalyvį. „Lucasfilm“ praneša, kad juostos premjeros data buvo nukelta dėl elementaraus fakto – scenaristai nespėja užbaigti savo darbo, todėl šalutinis projektas pasirodys šių metų gruodžio 16-ą, o aštuntas epizodas – po metų. Antrą naujosios trilogijos dalį kuria bei režisuoja Rianas Johnsonas, kurį dauguma pažįsta dėl filmo „Laiko kilpa“ (angl. „Looper“).

Tuo tarpu, kadangi naujoji dalis nusprendė savo debiutą atidėti, tuo spėjo pasinaudoti Johnny Deppo frančizės autoriai ir į gegužės mėnesį pastumti savo naujausią dalį apie legendinį piratą filme „Karibų piratai: Mirę pasakų nepasakoja“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Deam Men Tell No Tales“). Juostos autoriai pradžioje planavo debiutuoti liepos 7-ąją, todėl serijos gerbėjai filmu galės pradėti mėgautis mėnesiu anksčiau. Tą patį mėnesį turėtų pasirodyti ir daugiau įsimintinų filmų, tokių kaip „Beždžionių planetos karas“ (angl. „War of the Planet Apes“) ir „Bjaurusis aš 3“ (angl. „Despicable Me 3“).

Pabaigoje verta paminėti, kad prieš metus Jamesas Cameronas džiaugėsi „Disnėjaus“ sprendimu leisti naujausiems „Žvaigždžių karams“ debiutuoti būtent vasarą, taip palikdami naujajam „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) laisvą laikotarpį Kalėdų periodu. Šiam faktui pasikeitus, galime neabejoti, kad netrukus savo žodį tars ir pats J. Cameronas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles