„Žmogus-Voras: Nėra Kelio Atgal“ tapo pelningiausiu 2021-ų metų filmu

„Žmogus-Voras: Nėra Kelio Atgal“ tapo pelningiausiu 2021-ų metų filmu

Žmogus-Voras šiemet gavo dosnias ir pelningas Kalėdas, nes jo naujasis filmas „Nėra Kelio Atgal“ (angl. „No Way Home“) per stebėtinai trumpą laiką sulaužė finansinius lūkesčius. Nors šiuo metu dauguma šalių po truputį grąžina griežtesnius saugumo reikalavimus, kurie taip varžė kino teatrus praeitais metais, tai nesustabdė gerbėjų okupuoti kino sales. „Nėra Kelio Atgal“ per daugiau nei savaitę tapo pelningiausiu 2021-ų metų filmu, taip pat ir pirmuoju filmu po pandemijos, peržengusiu milijardo JAV dolerių ribą.

Įdomu tai, kad šie rezultatai buvo pasiekti be Kinijos pagalbos, kuriai priklauso didžiausia kino industrijos rinka. Dėl prastėjančių santykių, „Nėra Kelio Atgal“ yra ne vienintelis Holivudo blockbusteris, vis dar neturintis, ir tikriausiai nesulauksiantis, išleidimo datos Kinijoje. Tačiau tai nesutrukdė Žmogui-Vorui išstumti prieš tai buvusį pelningiausią metų filmą „The Battle of Lake Changjin“ – kiniečių karinį epą, surinkusį apie 900 milijonus JAV dolerių vien tik vietinėje rinkoje.

Kol Žmogus-Voras dominuoja seansus, kitiems filmams lieka peštis tarpusavyje dėl likučių. Nors animacinis filmas „Dainuok 2“ neliko per daug nuskriaustas dėl jaunesnės jo auditorijos, reikalai yra prastesni didesnėms „Matricos“ bei „Kingsman“ frančizėms, kurios išdrįso konkuruoti su dabartiniu „Marvel“ gigantu. Vis dėlto, naujajam „Matricos“ filmui dėmesio nestinga – nors teatrinis debiutas nebuvo itin sėkmingas, filmui kur kas geriau sekėsi „HBO Max“ platformoje, kuriame jis tapo populiariausiu metų filmu po „Godzila prieš Kongą“ (angl. „Godzilla vs Kong“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles