Po dešimtmečio pertraukos „Klyksmo“ serija oficialiai sugrįžta

Po dešimtmečio pertraukos „Klyksmo“ serija oficialiai sugrįžta

Praėjus dešimčiai metų po paskutinio ketvirtojo filmo, kuris taip pat atskirtas visu dešimtmečiu nuo praeitų serijos filmų, „Klyksmo“ (angl. „Scream“) penktosios dalies premjera yra oficialiai paskelbta 2021 m. Tai bus pirmasis filmas, nerežisuotas ankstesnių šios serijos filmų kūrėjo Weso Craveno – režisierius mirė 2015-ais metais. Vietoj jo už naująjį projektą bus atsakinga „Radio Silence“ filmų kūrėjų studija, kurie paleido praeitą vasarą pasirodžiusį sėkmingą siaubo filmą „Slėpynės“ (angl. „Ready or Not“).

Smulkios siužeto detalės atskledžia, kad filmas bus apie moterį, kuri sugrįžta į savo gimtąjį miestelį, kad išspręstų ten vykstančius žiaurius nusikaltimus. Nors dar oficialiai nepaskelbta, tačiau visi serijos senbuviai pareiškė norą sugrįžti dar kartą pasirodyti. Galima spėti, kad penktasis filmas nebus serijos atnaujinimas, kaip dabar yra populiaru, o pratęs visą bendrą istoriją.

Tik su keturiais filmais ir iš jų uždirbtais 600 milijonų JAV dolerių, „Klyksmo“ siaubo serija yra laikoma viena pelningiausių. Net ir po dešimtmečio pertraukos pasirodęs ketvirtasis filmas buvo šiltai sutiktas serijos gerbėjų. Tuo tarpu po ketvirtosios dalies buvo paleistas tris sezonus trukęs „Klyksmo“ TV serialas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles