Prasti finansiniai rezultatai verčia studijas kelti savo filmus į internetines platformas

Prasti finansiniai rezultatai verčia studijas kelti savo filmus į internetines platformas

Pasauliui sustojus dėl vis dar plintančio korona viruso, studijos susišlavė paskutinius pavasario didžiuosius filmus ir paliko šį kino sezoną visiškai tuščią. Užsidarant kino teatrams, studijos ieško alternatyvų kaip išsilaikyti šiuo pavojingu bei nepelningu periodu ir sutelkia dėmesį į internetines platformas bei namų kiną.

Išvengusi „Disney“ studijos didžiųjų filmo atidėjimo, „Juodoji Našlė“ (angl. „Black Widow“) ilgai neišlaikė savo išleidimo datos gegužės pirmą dieną. Naujoji „Marvel“ visatos dalis taip pat ką tik buvo patraukta neterminuotam laikotarpiui. Paskutinius likučius nugriebė „Lionsgate“ studija, taip pat nežinia kuriam laikui nukėlusi laukiamiausius pavasario siaubo filmus „Antebellum“ bei „Spiralė“ (angl. „Spiral: From the Books of Saw“).

Praeitas savaitgalis pateko į istoriją kaip mažiausiai pelningiausias kino industrijai per beveik du dešimtmečius. Ir situacija artimiausiu metu nepagerės. Su tokia niūria ateitimi priešakyje, studijos pradėjo traukti savo filmus iš kino teatrų anksčiau laiko ir paleisti juos internetinėse platformose ar fizinėse kopijose.

Pirmoji savo planus paskelbė „Universal“ studija. Nors jų filmai „Medžioklė“ (angl. „The Hunt“), „Ema“ (angl. „Emma“) bei „Nematomas Žmogus“ (angl. „The Invisible Man“) vis dar rodomi kino teatruose, studija suteiks galimybę nuo šio penktadienio išsinuomoti šiuos filmus 48-ioms valandoms už 20 dolerių kainą kiekvienam. Tuo tarpu, balandžio 10-ą dieną vis dar pasirodysiantis animacinio filmo „Troliai“ (angl. „Trolls“) tęsinys tą pačią dieną taip pat bus prieinamas internetu.

„Universal“ pavyzdžiu pasekė ir „Warner Bros“ studija. Vis dar kinuose rodomi „Plėšriosios Paukštės“ (angl. „Birds of Prey“) bei naujoji Guy Ritch‘io kriminalinė komedija „Džentelmenai“ (angl. „The Gentlemen“) bus pasiekiami internetu nuo kovo 24-os dienos. Nauja kryptimi pasuko ir „Disney“. Milijardą dolerių spėjęs uždirbti animacinis filmas „Ledo Šalis 2“ (angl. „Frozen 2“) jau nuo praeitos savaitės yra prieinamas jų internetinėje platformoje „Disney+“ trimis mėnesiais anksčiau nei planuota. Tai priverčia spėlioti ar kai kurie atidėti projektai, pavyzdžiui vis kino teatruose nepasirodantys „Naujieji Mutantai“ (angl. „New Mutants“), tiesiog keliaus tiesiai į „Disney+“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles