Pasirodė „Keistų dalykų“ 4 sezono trumpasis anonsas

„Keistų dalykų“ (angl. „Stranger Things“) fanai, sukluskite! Po labai ilgos tylos viešumoje galiausiai pasirodė pirmieji kadrai iš ketvirtojo serialo sezono. Nors anonsas ir labai trumpas, jis, visgi, duoda suprasti į ką bus šiek tiek žvelgiama istorijos tęsinyje.

Be to, ką matėme dar 2019 liepą pasirodžiusiame anonse, čia dėmesys nukrypsta į vieną esminių serialo veikėjų – Vienuoliktą. Tikėtina, kad serialas šiek tiek keliaus laiku ir plačiau papasakos būtent šios veikėjos atsiradimą. Gal ir tai, kaip ji įgavo savo ypatingų galių. Tuo pačiu, daugiau sužinosime ir apie daktarą Martiną Brenerį, kitaip dar žinomą Tėčio (angl. Papa) pravarde.

Klipo pradžioje matome trumpai apkirtus vaikus, žaidžiančius smegenų veiklą lavinančius žaidimus (įskaitant ir šachmatus). Vėliau rodomas magiškas 8 rutulys, kurio tekste rašome „Ženklai rodo, kad taip“. Vėliau matome, kaip dr. Breneris eina vaikų link ir pasisveikinęs su jais pasako, jog turi jiems suplanavęs kai ką ypatingo. Galiausiai, pakilusi įtampa nukreipiama į Vienuoliktą bei jos reakciją į dakataro užduodamą klausimą.

Šiuo metu vis dar vyksta „Keistų dalykų“ naujojo sezono fillmavimo darbai, o studija „Netflix“ vis dar nepaskelbė premjeros datos. Tačiau sklinda gandai, kad šiais metais jo dar neišvysime ir serialas pasirodys tik 2022 metais.

Taigi, kviečiame pažiūrėti anonsą ir toliau laukti žinių apie naująjį serialo sezoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles