Aktorė Abigail Breslin jungiasi prie Matto Damono filmui „Stillwater“

Aktorė Abigail Breslin jungiasi prie Matto Damono filmui „Stillwater“

Aktorė Abigail Breslin jungiasi prie aktoriaus Matto Damono artėjančiam filmui  „Stillwater”, kurį režisuos  kino kūrėjas Tomas McCarthy’is. Filmų gamybos įmonė „Participant Media“ įsigijo teises į šį kino projektą, kai M. Damonas gegužės mėnesį pranešė, kad jungiasi prie projekto. Ši kino gamybos kompanija su T. McCarthy’ dirbo ties „Oskaro“ apdovanojimą pelniusiu filmu „Sensacija“ (angl. „Spotlight“).

Filmas „Stillwater“ pasakoja apie Amerikos naftos bokšto darbuotoją Billą iš Oklahomos (akt. M. Damonas), kuris keliauja į Marselį aplankyti savo nutolusios dukters, kuri sėdi kalėjime už žmogžudystę, kurios, jos tvirtinimu, nepadarė. Billas, susidūręs su kalbos kliūtimis, kultūriniais skirtumais ir sudėtinga teisine sistema, išsikelia sau asmeninę misiją – išlaisvinti dukrą Breslin. Įvykių eigoje jis užmezga draugystę su vietine moterimi ir jos mažamete dukra bei pradeda savo asmeninę atradimų ir didesnio priklausymo pasauliui kelionę.

„Stillwater“ bus prodiusuojamas „Participant Media“ kartu su pramogų kompanijos „Anonymous Content“ komanda – Liza Chasin, Jonathanu Kingu ir T. McCarthy. Jeffas Skollas ir Mari Jo Winkler-Ioffreda talkins kaip vykdomieji projekto prodiuseriai. Filmo režisierius T. McCarthy taip pat prisidėjo prie scenarijaus kūrimo, kurį rašė Thomas Bidegainas ir Noé Debré. Filmavimus planuojama pradėti jau kitą mėnesį.

Filmo „Mažoji Mis“ (angl. „Little Miss Sunshine“) aktorė A. Breslin atkurs savo personažę filme „Zombių žemė 2″ (angl. „Zombieland: Double Tap“), kuris yra 2009 m. filmo tęsinys.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles