„Ištroškę greičio“ tęsinys bus finansuojamas iš Kinijos pinigų

„Ištroškę greičio“ tęsinys bus finansuojamas iš Kinijos pinigų

Nors „Need for speed: Ištroškę greičio“ (angl. „Need for Speed“) buvo gana silpnas filmas, finansiškai paspringęs konkurentų dulkėse, jis turės tęsinį. Įdomu tai, kad teisęs į filmą turinti studija „DreamWorks“ tokių idėjų pati nė neturi. Nemažai nuostolių gimtinėje turėjęs filmas bus finansuojamas iš šalies, kurioje lenktynių filmai yra itin populiarūs. Tai darys sparčiausiai auganti kino gigantė Kinija.

Kaip praneša portalas „Variety“, Kinijos filmų programų centras, „Jiatlix Enterprises“ ir „1905 Pictures“ apvienija jėgas, kad galėtų pratęsti kompiuterinių žaidimų studijos „Electronic Arts“ kūrinio perkėlimą į didžiuosius ekranus ir suteikti antrą kvėpavimą visai istorijai. Naujajame filme, savaime suprantama, didelę dalį vaidmenų atliks Kinijos aktoriai. Tiesa, jų neturėtume matyti blogiečių vaidmenyse. Gali būti, kad ir pagrindinį vaidmenį pirmojoje juostoje atlikęs Aaronas Paulas bus išstumtas kokio nors garsesnio kino, kad ir gerai žinomo Holivude. Žinoma, visam tam pirmiausia reikia perpirkti filmo teises iš „DreamWorks“.

Pirmasis filmas buvo išties nesėkmingas ir labai neįdomus. Nuvalkiota siužetinė linija da labiau nusmukdė galimos franšizės potencialą, o į nugarą alsuojantys „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) tikrai nepridėjo pliuso. Vos 200 milijonų dolerių uždirbęs filmas pasakojo apie lygtinai iš kalėjimo išleistą Aarono Paulo vaidinamą veikėją, kuris visada vairavo kaip įmanoma pavojingiau. O kaip gi kitaip. Iš esmės, tai ir apibūdina visą filmą. Ir jo smukimo priežastis.

Kada bus kuriamas filmas vis dar neaišku, bet žinant Kinijos galimybes, jau greit bus pradėtas kurti tęsinys. Visgi, Kinija šiuo metu yra tikra galiūnė ir nė kiek nenusileidžia Vakarų rinkoms. Tiesą sakant, ji jau baigia aplenkti JAV rinką filmų surenkamų lėšų skaičiumi, o jos įtaką Holivudui darosi vis didesnė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles