Pirmasis „Žudikų brolijos“ anonsas kviečia į įspūdingai atrodančią kelionę laiku

Studija „20th Century Fox“ galiausiai pristatė ilgai laukiamo filmo „Žudikų brolija“ (angl. „Assassins Creed“) pirmąjį anonsą. Jame žiūrovai supažindinami su populiaraus kompiuterinio žaidimo koncepcija ir jo visata.

Anonsas nukelia mus į viduramžius, kuriuose siautėja paslaptinga žudikų brolija bandanti išlaikyti teisingumo pusiausvyrą ir neleisti piktavaliams pasiekti savo niekingų tikslų. Kaip ir žaidime, taip ir filme, bus papasakota dabarties ir praeities kraujo ryšius turinčių žmonių sąjungą, kurios metu išaiškinamos didžiausios žmonijos paslaptys. Akivaizdu, kad kūrėjai nedaro tų pačių klaidų kaip ir kiti kompiuterinių žaidimų ekranizacijų kūrėjai, todėl visi elementai, kurie rodomi anonse atitinka tiek žaidimo dvasią, tiek jo koncepciją.

Filmas atrodo bus labai išvaizdus ir energingas, o kartu jam šarmo priduos ir patys pagrindinių vaidmenų atlikėjai. Specialieji efektai, dekoracijos ir dvikovos atrodo labai solidžiai, todėl tikėtina, jog būtent šis filmas gali tapti geriausia visų laikų žaidimo ekranizacija.

Filme vaidino Michaelas Fassbenderis, Marion Cotillard, Jeremy‘is Ironsas, Brendanas Gleesonas, Callumas Turneris ir kt.

Filmo premjera numatyta 2016 m. gruodžio 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Andrius / 2016 gegužės 12

    Klaiki muzika, geras treileris

  2. ecka / 2016 gegužės 12

    muzika tai visai netinkanti