Jackas Blackas veda derybas dėl vaidmens „Džiumandži“ perdirbinyje

Jackas Blackas veda derybas dėl vaidmens „Džiumandži“ perdirbinyje

Pranešama, kad amerikiečių komikas Jackas Blackas veda derybas su kino studija „Sony“ dėl vaidmens naujoje „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) versijoje. Jei derybos būtų sėkmingos J. Blackas prisijungtų prie Dwayne‘o Johnsono ir Kevino Harto, kurių dalyvavimas šiame projekte jau buvo patvirtintas anksčiau.

Naująją „Džiumandži“ versiją įkvėpė 1995 m. originali amerikiečių rašytojo Chriso Van Allsburgo 1985 m. išleistos vaikiškos knygos ekranizacija, kurioje pasakojama apie stebuklingą žaidimą, dėl kurio ramiame Amerikos priemiestyje išauga atogrąžų džiunglės ir užplūsta laukiniai padarai.

Originalus filmas, kurį režisavo Joe Johnsonas, sulaukė gana didelio žiūrovų susidomėjimo – 50 mln. JAV dolerių biudžeto filmas iš viso uždirbo beveik 263 mln. JAV dolerių (iš jų vien JAV daugiau kaip 100 mln. JAV dolerių). 1995 m. filme vaidino Robinas Williamsas, Bonnie Hunt, Kirsten Dunst, Bradley‘is Pierce‘as Jonathanas Hyde‘as, Bebe Neuwirth, Davidas Alanas Grieras ir Patricija Clarkson.

„Džiumandži“ perdirbinį režisuos Jake‘as Kasdanas, sukūręs tokius filmus kaip „Afigena mokytoja“ (angl. „Bad Teacher“, 2011 m.) ir „Seks video“ (angl. „Sex Tape“, 2014 m.). Būsimo filmo premjera numatoma jau kitų metų liepos 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles