Dougas Limanas ekranizuos „Tamsiąją teisingumo lygą“

Dougas Limanas ekranizuos „Tamsiąją teisingumo lygą“

Filmo „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) režisierius Dougas Limanas ekranizuos „DC“ komiksais paremtą „Tamsiosios teisingumo lygos“ (angl. „Justice League Dark“) istoriją, kurią studija „Warner Bros.“ bando įgyvendinti dar nuo 2013 metų.

Anksčiau filmą turėjo režisuoti Guillermo Del Toro, tačiau po to, kai projektas buvo užšaldytas, „Pano labirinto“ (angl. „Pan‘s Labyrinth“) ėmėsi kitų projektų ir atsisakė toliau dirbti prie šios komiksų ekranizacijos.

Praeitais metais apie šį projektą ir vėl pradėjo kalbėti, kai prie jo prisijungė prodiuseris Scottas Rudinas. Filmui scenarijų rašo Michaelas Gilio, kuris iki šiol neturėjo jokių rimtų hitų. Juostos produkcija turi prasidėti jau kitais metais, o filmo premjera numatyta ne anksčiau 2019 metais.

Pagrindiniais herojais taps Džonas Konstantinas, Pelkių pabaisa, demonas Etriganas ir burtininkė Zatana. Siužeto metu, vienas iš jų bando suformuoti būrį, kuris galės kovoti su visokiais demonais ir kitomis antgamtinėmis jėgomis. Apie ką bus filmas ir kokią istoriją jis papasakos, nepranešama.

Kitais metais režisierius Dougas Limanas pristatys savo naująjį filmą „Mena“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Tomas Cruise‘as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles