Į ekranus grįžta Tomas Hardy su pirmuoju „Venomo“ anonsu

Pastaruoju metu Tomas Hardy tampa vis paklausesniu aktoriumi kino studijų projektams. Dar 2012-ais metais suvaidinęs Christopherio Nolano juostoje „Tamsos riterio sugrįžimas“ (angl. „The Dark Knight Rises“) grėsmingąjį „DC“ visatos Bale’ą , šį sykį aktorius neria į „Marvel“ sūkurį filme „Venomas“ (angl. „Venom“) bei pristato pirmąjį juostos anonsą.

Eddie Brocko personažo virsmą į Venomą didžiuosiuose kino ekranuose jau esame matę 2007-ais metais trečioje „Žmogaus voro“ (angl. „Spider-Man“) dalyje. Kaip ir buvo galima tikėtis, dauguma „Marvel“ gerbėjų studijos žingsnį kurti grynai „Venomo“ projektą laikė didžia rizika, tačiau pristatytas anonsas šiuos skepticizmus kiek pritildė. Pristatytas filmo anonsas nuteikia visai priešingam filmo tonui, kuris buvo pasirinktas itin tamsus.

Kaip skelbė pats Tomas Hardy, juosta yra pastatyta pagal komiksą „Venomas: Mirtinas gynėjas“ (angl. „Venom: Lethal Protector“), tad nekantriausi aktoriaus gerbėjai jau dabar gali šį įsigyti bei pasidomėti personažo istorija.

„Venomas“ į didžiuosius kino ekranus atkeliaus jau šių metų spalio 5-ąją, o Tomui Hardy draugiją palaikys Woody Harrelsonas, bei Michelle Williams. Sklando gandai, kad juostoje išvysime ir kitą „Marvel“ visatos narį – Peterį Parkerį, kurį suvaidinti turėtų Tomas Hollandas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles