Atidedama filmo „Nuostabioji moteris 2“ premjeros data

Atidedama filmo „Nuostabioji moteris 2“ premjeros data

Šio projekto režisierė Patty Jenkins norėtų, kad filmas „Nuostabioji moteris 2“ (angl. „Wonder Woman 1984“) kino teatruose pasirodytų anksčiau. Režisierė ne vienintelė to norinti –  „DC“ fanai kantriai laukė net pačių mažiausių detalių apie šį tęsinį, kuris kino teatruose turėjo pasirodyti jau šių metų pabaigoje. Tačiau kino studija nusprendė, kad kur kas geresnė idėja būtų šį laukiamą filmą nukelti į 2020 m. vasarą, ką, ko gero, reikėjo padaryti jau nuo pat pradžių.

Filmo „Nuostabioji moteris 2“ premjeros datos pakeitimas naudingas tuo, kad dabar atsirado daugiau laiko papildomiems filmavimams ir galimybė kruopščiau padirbėti ties procesu, kuris lauks po filmavimų. Pati režisierė P. Jenkins norėjo, kad fanai filmą išvystų šiemet, tačiau tuo pačiu ji džiaugiasi rezultatais, kuriuos pavyko pasiekti nuo filmo kūrybos pradžios. „Aš negaliu sulaukti! Negaliu patikėti, tai taip juokinga, visą šį laiką, kol kūrėme filmą, aš visus bandžiau perkalbėti. Visi norėjo, kad filmas būtų perkeltas į ankstesnę datą. Aš sakiau: „Žmonės, tai turi būti 2020 m. vasara. Privalo!” Tai buvo tai, ko aš visada norėjau. Ir dabar, kai peržiūrėjau filmo versiją, visų klausiu: „O gal galime filmą parodyti anksčiau?“ Mirštu, kaip noriu išleisti šį filmą! Viskas gerai ir tiesiog puiku, bet laukimas vargina.“ – komentavo filmo režisierė P. Jenkins.

Vasaros išleidimo data filmui „Nuostabioji moteris 2“ yra kur kas logiškesnė, kadangi šiuo atveju filmas turės žymiai platesnį lauką bilietų kasose. Tačiau kada filmas, o ypač labai laukiamas ir didžiulis tęsinys yra atidedamas, dauguma pagalvoja, kad vyksta kažkokios problemos už kadro. Tačiau kaip aiškina filmo prodiuseris Charlesas Rovenas – už kadro viskas puiku. „Mes visada norėjome datos, kurią nusistatėme dabar. Studija manė, kad kol jų praėjusių metų darbai bus vienoje krūvoje – o jie tiesiog idealiai užbaigė 2018-uosius – jiems reikėjo didelio, ką aš vadinu „orlaiviu sezono vežėju“ ir sėkmingo filmo 2019 – iesiems. Turėjome gan skubotą išankstinę filmo gamybą, kadangi Patty taip pat dirbo ties „TNT“ transliuotojo serialu ir turėjome labai skubų išankstinės filmo gamybos grafiką, kad galėtumėme filmą pristatyti numatytu laiku – 2019 m. lapkričio 1 d. Mes tam ryžomės, nes studija sakė, kad to tikrai reikia ir tam tikru momentu jie atėjo pas mus ir pasakė: „Žinot ką, jūs esate teisūs. Grįžkim į tą mėnesį, kada buvo išleistas pirmasis „Nuostabiosios moters“ filmas ir pasiimkim šiek tiek papildomo laiko.“ – apie filmo premjeros datos pokyčius komentavo prodiuseris Ch. Rovenas.

Filmo „Nuostabioji moteris 2“ gamyba prasidėjo beveik prieš metus, o filmavimai buvo baigti jau gruodžio mėnesį. Aktoriai Gal Gadot ir Chrisas Pine‘as, drauge su filmo režisiere P. Jenkins praėjusią vasarą pasirodė San Diege vykusiame „Comic-Con“ renginyje, kur pristatė ir pirmuosius kadrus šio filmo fanams. Tačiau vis dar turime sulaukti oficialių kadrų internete, kurie turėtų pasirodyti artimiausiais mėnesiais. „Nuostabioji moteris 2“ kino teatrus pasieks 2020 m. birželio 5 d. ir manoma, kad tai taps tikru kino hitu. Fanai ilgai laukė naujienų apie šį tęsinį, todėl gera žinoti, kad pati režisierė P. Jenkins nekantrauja šiuo filmu pasidalinti su gerbėjais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles