Tomas Hanksas neturėjo progos nusifilmuoti juostoje „Solo: Žvaigdžių karų istorija“

Tomas Hanksas neturėjo progos nusifilmuoti juostoje „Solo: Žvaigdžių karų istorija“

Tomas Hanksas yra tas Holivudo aktorius, kuris vien savo buvimu pakylėja bet kokį filmą bent keliais laipteliais aukščiau, nei kai kurie galbūt to iš tiesų būtų verti. Atrodytų, kad bet kuriam projektui būtų garbė į aktorių sąrašą įsirašyti šio dukart Oskaro laureato pavardę. Bet, pasirodo, tai negalioja Ronui Howardui ir „Žvaigždžių karams“ (angl. „Star Wars“)! Taip taip, nors šiek tiek ir stebina, bet T. Hanksas, šiaip jau garsėjantis tuo, kad pakankamai atsakingai atsirenka filmus, kuriuose jam verta vaidinti, norėjo pasirodyti šalutiniame kosminės epopėjos projekte „Solo: Žvaigdžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“), kad ir iš kokių skirtingų visatų šis derinys atrodytų sulipdytas. Tik, jei bandote spėti, kad dėl vaidmens jį nukonkuravo Woody Harrelsonas ar kuris kitas aktorius, tai vėl apsirinkate. Dar vienas netikėtumas šioje istorijoje yra tai, kad T. Hanksas „Žvaigždžių karų“ visatoje norėjo pasirodyti kaip… imperijos karys (angl. Stormtrooper)! Tą patvirtino pats režisierius R. Howardas, duodamas interviu „JOE.ie“.

Vis tik ne konkurencija ar režisieriaus arba studijos kaprizai neleido T. Hanksui pasimatuoti imperijos kario šarvų ir kaukės. Koją pakišo įtemptas aktoriaus tvarkaraštis. Anot R. Howardo, „Šiame filme nėra ryškių kamėjų (epizodinių pasirodymų). Tomas Hanksas norėjo vaidinti imperijos karį, tai būtų buvę puiku, tačiau jis tuo metu įtemptai filmavosi kitur ir jam niekaip nepavyko atsilaisvinti, kad galėtų atvykti į mūsų filmavimo aikštelę. Dabar, kai „Lucasfilm“ žino apie jo susidomėjimą, esu tikras, kad šis jo noras vieną dieną vis tiek išsipildys“, apie T. Hankso norą vaidinti stormtrooperį kalbėjo režisierius.

Jei T. Hanskas tokią progą gautų kuriame nors R. Howardo režisuojamame „Žvaigdžių karų“ projekte, tai būtų jau šeštas kartas, kai jie dirbtų kartu. Iki šiol T. Hanksas filmavosi R. Howardo filmuose „Purslai“ (angl. „Splash“, 1984 m.), „Apolo 13“ (angl. „Apollo 13“, 1995 m.), „Da Vinčio kodas“ (angl. „Da Vinci Code“,2006 m.), „Angelai ir demonai“ (angl. „Angels and Deamons“, 2009 m.) bei „Inferno“ (2016 m.). Jei būtų ištaikęs momentą nusifilmuoti kaip imperijos karys „Solo: Žvaigždžių karų istorijoje“, T. Hanksas būtų pasekęs Danielio Craigo, Simono Peggo bei Tomo Hardy pėdomis – pirmieji du baltąsias uniformas dėvėjo septintajame „Žvaigždžių karų“ epizode „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – Force Awakens“, 2015 m.), T. Hardy‘is – „Paskutiniuose džedajuose“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“, 2017 m.). Įdomu prisiminti ir tai, kad „Paskutiniuose džedajuose“ imperijos karius suvaidino netgi… Didžiosios Britanijos princai Williamas ir Harry – tiesa, epizodas, kuriame jie pasirodo, montuojant filmą buvo iškirptas ir jo galutinėje versijoje neliko.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles