M. Night Shyamalanas „Skilimą“ susiejo su 2000-ųjų metų šedevru

M. Night Shyamalanas „Skilimą“ susiejo su 2000-ųjų metų šedevru

Tik devynis milijonus dolerių kainavusi juosta „Skilimas“ (angl. „Split“) pasaulyje buvo laukta su nerimu. Kino studijos sausio mėnesį dažniausiai nepristato savo geriausių metų filmų, tačiau „Universal“ teko gerokai nustebti, kuomet „Skilimas“ tapo didžia staigmena visiems. Juosta uždirbo virš 274 milijonų ir netrukus buvo pratęsta antrai daliai.

Juostos pabaigoje parodytos scenos turėjo atskleisti kiek kitokią tiesą – filmas iš tikrųjų vyksta toje pačioje visatoje, kaip ir kitas režisieriaus 2000-ųjų metų kūrinys „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“). Pats M. Night Shyamalanas atskleidė pasiekęs susitarimą su „Disney“, jog Bruce’as Willisas tose scenose turėjo pasirodyti Davido Dunno personažu. Režisierius taip pat pranešė, jog visai nedaug trūko, jog būtų įtraukęs ir keletą scenų iš originaliojo „Nepalaužiamojo“ kovos scenų tarp Davido Dunno ir Samuelio L. Jacksono „Mr. Glass“ personažo.

Ir visgi, tų scenų buvo atsisakyta, kadangi filmas taptų labiau „Nepalaužiamojo“ pratęsimo skelbimu, o ne sėkmingu „Skilimo“ finišu. Teigiama, kad dabar „Disney“ studija nori bendradarbiauti su režisieriumi-scenaristu M. Nightu Shyamalanu, kuris šiuo metu kaip tik rašo tęsinio finišą:

„Šiuo metu aprašinėju filmo pabaigą. Turėjau atsitraukti. Širdis vis dar daužosi. Jaučiuosi perdaug išsigandęs ir nerimauju dėl personažų. Scenarijaus kūrimas išties yra it vaidyba“, – savo Twitter paskyroje skelbė režisierius.

Pirmoje „Skilimo“ dalyje pagrindinį vaidmenį įkūnijo Jamesas McAvoy, todėl tikėtina, jog tolimesnius personažo įsikūnijimus ir vėl išvysime šio aktoriaus dėka.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles