Naujam „Neįmanomos misijos“ filmui ketinama susprogdinti Lenkijos istorinį paveldą

Naujam „Neįmanomos misijos“ filmui ketinama susprogdinti Lenkijos istorinį paveldą

Kokius naujus mirtinus kaskadinius triukus atliks Tomas Cruise’as naujoje „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission Impossible“) dalyje? Filmo kūrėjai jau atskleidė vieną iš pavojingų žygdarbių, tačiau šįkart kaip atsako jie sulaukė aršių diskusijų, konfliktų ir prieštaravimų.

Šiuo metu kūrybinė komanda ruošiasi filmavimams Londone, o nuo kitų metų balandžio tęs darbus Lenkijoje. Vienai veiksmo scenai jie nusižiūrėjo senovinį tiltą, pastatytą 1909-ais metais Pilchovicės kaimelyje. 111-os metų tiltas buvo originaliai sukonstruotas geležinkeliu sujungti du miestus ir senais laikais buvo gausiai naudojamas turistų, tačiau šiandien jis yra visiškai apleistas ir apgriuvęs. „Neįmanomos misijos“ komanda savo ketinimų neslepia – jie planuoja susprogdinti šį tiltą.

Šis drąsus pasisakymas iškart sulaukė vietinio pasipriešinimo ir protestų, laikančių šį statinį istoriniu paveldu. Tačiau kultūros ministras Pawelas Lewandowskis turi kitokią nuomonę. Pasak jo, nenaudojamas Pilchovickės tiltas šiuo metu neturi jokios vertės ir negali būti vadinamas monumentu, juolab, kad planuojama sunaikinti tik mažą jo dalį. Ministras neslepia, kad tokio didelio masto produkcija suteiks rimtą finansinę naudą Lenkijai, tačiau jis taip pat planuoja už filmavimą gautus pinigus paskirti tiltui renovuoti bei šioje vietovėje įkurti naują atrakciją turistams.

Nors kultūros ministras sutinka dėl istorinio paveldo sprogdinimo, vis dar neaišku, ar ant šio tilto dėl mūsų pramogos Tomas Cruise’as rizikuos savo gyvybe . Industrinio paveldo organizacija jau yra parašiusi prašymą šalies ministrui pirmininkui, kad pažymėtų tiltą kaip monumentą ir uždraustų jo gadinimą. Prašymo patvirtinimo atveju, „Neįmanomos misijos“ komandai teks ieškoti kito nereikalingo tilto, kurį būtų galima susprogdinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles