Serialas „Skambinkite Solui“ pratęstas trečiam sezonui

Serialas „Skambinkite Solui“ pratęstas trečiam sezonui

Vieną Auksinio Gaublio nominaciją pelnęs serialas „Skambinkite Solui“ (angl. „Better Call Saul“) per pirmus du sezonus spėjo užkariauti ne vieno gerbėjo širdį. Šiomis dienomis buvo paskelbta, kad „Bręstančio blogio“ (angl. „Breaking Bad“) tariama priešistorė televizijos ekranuose dar tikrai pasirodys bent dešimtyje naujų serijų.

Skelbiama, kad televizijos kanalo AMC kuriamą serialą ir toliau kurs Vince’as Gilliganas ir Peteris Gouldas, o pagrindiniame vaidmenyje ir toliau pasirodys Bobas Odenkirkas.

„Tai, ką Vincas, Peteris ir Bobas sugebėjo padaryti su serialu „Skambinkite Solui“ – yra neįtikėtina. Jie tiesiog paėmė vieną įstabiausių visų laikų televizijos serialų, kurį buvo pamėgę dauguma viso pasaulio žiūrovų, ir sukūrė tiesiog nepriekaištingą priešistorę“, – užsiminė kanalo AMC direktorius Charlie Collieris. „Stebint personažo Jimmy McGillo moralinę transformaciją kyla pačios geriausios emocijos ir pasak įvairių kritikų nuomonių, jie šį serialą būtų puikiai įvertinę net nežinoje, kad „Bręstantis blogis“ yra serialo ateitis. Naujasis režisierių kūrinys turi aiškų savo kelią ir šarmą, todėl nekantraujame pamatyti, ką kūrėjai mums pasiūlys kitame sezone“.

„Skambinkite Solui“ buvo nominuotas net septynioms Emmy statulėlėms, o visame pasaulyje tiek pirmo, tiek antro sezono vidutinis žiūrimumas siekia 4.4 milijono žiūrovų per vieną seriją. Šiuo metu rodomas yra antrasis sezonas, tuo tarpu trečiasis dienos šviesą išvys kitų metų vasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles