Prodiuseris Michael De Luca imasi „Metro 2033“ projekto

Prodiuseris Michael De Luca imasi „Metro 2033“ projekto

Prodiuseriui Michaelui De Luca’i matomai ateina aukso amžius. Per artimiausius metus planuodamas pristatyti bent tris įdomius projektus, tarp kurių yra ir Dano Browno dar viena ekranizacija „Pragaras“ (angl. „Inferno“), šįkart buvo patvirtinta, kad šis prisijungs prie Dmitrijaus Glukhovsky’io „Metro 2033“ knygos ekranizacijos kine.

Šįkart Michael De Luca ir Stephenas L’Heureux suvienijo jėgas su autoriumi Dmitrijumi Glukhovsky’iu, kuris ir parašė novelę „Metro 2033“. Autoriaus knyga per trumpą laiką tapo itin perkama bei buvo sukurti net keli kultiniai video žaidimai. Abu kūrėjus į šią juostą pakvietė kitas žymus prodiuseris Eugene’as Efuni.

Pati novelė pasakoja jauno žmogaus Artiomo istoriją. Herojus išgyveno Trečiąjį Pasaulinį Karą besislėpdamas Maskvos metro sistemoje, o ten gyveno išgyvenusių nuo branduolinių atakų žmonių įrengtoje aplinkoje. Pati metro sistema, kaip jau įprasta, panaši į išraizgytą labirintą ir įvairias stotis. Įsikūrusios naujosios civilizacijos puikiai suvokia, kad senasis pasaulis jau praeity ir atėjo pats laikas kurtis naują gyvenimą.

„Atvirai pasakius, tiek aš, tiek mano novelė šio momento laukėme jau dešimtį metų“, – teigė D. Glukhovsky. „Aš buvau labai atsargus ir nebuvau užtikrintas, ar verta savo kūdikį perleisti Holivudo prodiuseriams adaptacijai kine, bet šiuo metu aš tikiu, kad ji pagaliau pateko į teisingas rankas. De Luca ir L’Heureux turi puikią viziją šiam projektui, o man tikra garbė dirbti su šiais žmonėmis“.

Kada bus pradėti filmavimo darbai, o juosta turėtų pasirodyti kino ekranuose – kolkas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles