Studija „20th Century Fox“ ruošiasi naujo komikso ekranizacijai

Studija „20th Century Fox“ ruošiasi naujo komikso ekranizacijai

Holivudo galiūnė, kino studija „20th Century Fox“ ruošiasi ekranizuoti populiarių komiksų „Beviltiški“ (angl. „Irredeemable“) seriją. Apie tai praneša portalas „Comicbook“, kuriame taip pat teigiama, jog ši komiksų seriją turi pakeisti besibaigiančią „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) frančizę.

Pirmojo filmo režisieriumi taps „Marvel“ studijos hito „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) scenaristas Adamas McKay‘us ir 2015 m. juostos „Didžioji skola „ (angl. „The Big Short“) režisierius, kuriam pastarasis filmas atnešė Oskaro statulėlę.

Ši komiksų serija buvo sukurta 2009 metais rašytojo Marko Waido ir dailininko Paterio Krause‘o. Siužeto epicentre atsiduria didingiausias žemės superdidvyris Plutonas, kuris po kažkuriuo laiko pasiverčia į blogietį, norintį sunaikinti visą žmoniją. Buvę Plutono bendražygiai suformuoja Žemės gynėjų komandą Paradigmos, kuri bando sustabdyti buvusį bičiulį. Tačiau ne vien su juo jiems tenka kautis. Plutonas surenka nemažą bendraminčių armiją, su kuria naujai iškeptai herojų komandai ir tenka susiremti.

Komiksas buvo leidžiamas iki 2012 metų. Pasirodė 37 numeriai, kurie savo pateikimu labai priminė „Marvel“ visatą. Kada prasidės pasiruošimas filmavimui, pats filmavimas ir kada juosta turi pasirodyti kino ekranuose, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles