Kino studija „Lionsgate“ mąsto apie „Saulėlydžio“ ir „Bado žaidynių“ serijų išplėtimą

Kino studija „Lionsgate“ mąsto apie „Saulėlydžio“ ir „Bado žaidynių“ serijų išplėtimą

Ar norėtumėte, kad į kino ekranus sugrįžtų „Saulėlydis“ (angl. „Twilight“) ir „Bado žaidynės“ (angl. „Hunger Games“)? Jei taip, ši naujiena turėtų jus nudžiuginti, kadangi, anot kino studijos „Lionsgate“ vadovo Jono Feltheimerio, du nauji šių serijų filmai netrukus jau galėtų išvysti dienos šviesą.

„Yra dar daugybė istorijų, kurias galima papasakoti ir mes esame pasiruošę jas papasakoti, kai tik mūsų kūrėjai taipogi bus tam pasiruošę“, kalbėjo J. Feltheimeris , praeitą antradienį pateikdamas ketvirčio ataskaitos rezultatus.

Tiesa, sunku pasakyti, ar serijų sugrąžinimas reikš ir tai, kad žiūrovai vėl galės išvysti savo pamėgtus personažus. Anot „Lionsgate“ studijos vadovo, jei pavyktų pasiekti susitarimą su knygų, pagal kurias ir sukurtos šios populiarios serijos, autorėmis Stephenie Meyer („Saulėlydis“) ir Suzanne Collins („Bado žaidynės“), būtų galima galvoti ne tik apie tolesnius Katnis ar Edvardo Kaleno nuotykius, bet kurti ir šalutinius projektus. Svarbu pabrėžti, kad negavusi rašytojų sutikimo, studija šių serijų toliau nebeplėtotų.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles