Jennifer Lawrence vaidins Fidelio Castro meilužę

Jennifer Lawrence vaidins Fidelio Castro meilužę

Patvirtinta, kad Oskaro laureatė Jennifer Lawrence vaidins biografiniame filme „Marita“, pasakosiančiame apie Maritą Lorenz, kurią su Fideliu Castro siejo romantiški ryšiai, o vėliau CŽV ją įpainiojo į pasikėsinimą prieš Kubos diktatorių. Filmas bus kuriamas remiantis tikrais Maritos Lorenz gyvenimo faktais.

Vokiečių kilmės M. Lorenz per II pasaulinį karą kalėjo Bergen-Belzeno koncentracijos stovykloje. Vėliau, būdama devyniolikos metų, atvykusi į Kubą ji užmezgė romaną su šios šalies lyderiu Fideliu Castro, tuo metu – 1959 m. – jau ėjusio ministro pirmininko pareigas. Šiuo artimu ryšiu pasinaudojo CŽV, organizuodama pasikėsinimą į F. Castro, į kurį buvo įpainiota ir M. Lorenz.

M. Lorenz JAV Kongrese teikė parodymus atliekant tyrimą dėl JAV prezidento Johno F. Kennedy‘io nužudymo. Pasak M. Lorenz, ji buvo CŽV, Kubos operatyvininkų ir prezidentą nužudžiusio Lee Harvey Osvaldo sąmokslo teorijos liudininkė, be to, jai pačiai netgi teko šnipinėti Federalinių tyrimų biuriui (FTB) Jungtinių Tautų Organizacijos diplomatus, gyvenusius tame pačiame pastate, kaip ir ji.

1993 m. M. Lorenz išleido autobiografiją „Marita: nepaprastas vienos moters pasakojimas, apie meilę ir šnipinėjimą nuo Kastro iki Kenedžio“ (angl. „Marita: One Woman’s Extraordinary Tale of Love and Espionage from Castro to Kennedy“), antroji autobiografija pavadinimu „Mylimasis Fidelis – mano gyvenimas, mano meilė, mano išdavystė“ (vok. „Lieber Fidel – Mein Leben, meine Liebe, mein Verrat“) pasirodė 2001 m. Pagal jos gyvenimo istoriją pastatytas televizijos filmas „Mano mažoji žudikė“ (angl. „My Little Assassin“, 1999 m.).

Kino studija „Sony“, kuri ir statys šį filmą, kovoje dėl teisės į kino ekraną perkelti M. Lorenz gyvenimą, nugalėjo savo konkurentes „Universal“, „Warner Bros“, „Fox“, „Paramount“ ir „Lionsgate“.

J. Lawrence, ką tik pelniusi ketvirtąją Oskaro nominaciją, už vaidmenį filme „Džoja“ (angl. „Joy“) jau atsiėmė Auksinį gaublį. Savąjį Oskaro apdovanojimą ji pelnė už pasirodymą filme „Optimisto istorija“ (angl. „Silver Linings Playbook“, 2012 m.), o dar du kartus – už vaidmenis filmuose „Vinterio kaulai“ (angl. „Winter‘s Bone“, 2010 m.) ir „Amerikietiška afera“ (angl. „American Hustle“, 2013 m.).

J. Lawrence artimiausiu metu bus galima išvysti fantastinėje juostoje „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) bei mokslinės fantastikos dramoje „Keleiviai“ (angl. „Passengers“), kurioje taip pat vaidins šiemet dinozaurus „Juros periodo pasaulyje“ (angl. „Jurassic World“) vaikęs Chrisas Prattas. Taip pat jos pavardė siejama su kol kas pavadinimo dar neturinčiu Darreno Aronofsky‘io projektu, kurio centre atsidurs poros santykiai, bei su Steveno Spilbergo filmu „Tai, ką darau“ (angl. „It‘s What I Do“), pasakosiančiu apie karo fotografę Lynsey Addario.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles