Leonardo DiCaprio prikels Leonardo da Vinci

Leonardo DiCaprio prikels Leonardo da Vinci

Vienas populiariausių šių laikų aktorių ir tik praėjusiais metais pirmąsyk karjeroje Oskaro laureatu paskelbtas Leonardo DiCaprio panašu, kad ruošiasi ateinančių metų ceremonijoms. Prieš kurį laiką buvo skelbta, kad aktorius ir vėl suvienys jėgas su kolega režisieriumi Martinu Scorsese, o dabar skelbiamas ir dar vienas intriguojantis projektas, kuris, sėkmės atveju, gali aktoriui uždirbti dar vieną Oskarą. Skelbiama, kad L. DiCaprio įkūnys  italų renesanso tapytoją, architektą, poetą, skulptorių ir dar daugelio kitų profesijų savininką kitą Leonardą. Šį sykį po padidinamuoju stiklu bus pristatytas Leonardo da Vinci.

Teigiama, kad filmas bus pastatytas pagal Walterio Isaacsono knygą pavadinimu „Leonardo da Vinci“. Pagrindinis juostos aktorius L. DiCaprio ir Jennifer Davisson bus filmo prodiuseriai ir darbuosis kartu su „Paramount“ studija, kuri laimėjo intensyvų karą prieš „Universal“, o šie taip pat norėjo įsigyti teises kurti filmą.

Portalas „Deadline“ teigia, kad Leonardo DiCaprio motina aktoriui šį vardą suteikė neatsitiktinai. Kaip teigia šaltiniai, kuomet aktoriaus mama besilaukdama kūdikio lankėsi meno parodoje Italijoje, nepraleido galimybės pamatyti ir Leonardo da Vinci kūrinių. Teigiama, kad būtent tuo metu mama pajuto pirmąjį vaiko spyrį, ką mama ir palaikė apsireiškimu – jos kūdikis privalo būti pavadintas Leonardu. Šaltiniai neatskleidžia, į kurį tiksliai Leonardo da Vinci kūrinį žiūrėjo mama.

Tas pats Walteris Isaacsonas anksčiau buvo parašęs knygą ir apie Steve’ą Jobsą, kurį surežisavo Danny Boyle’as, o pagrindiniu juostos aktoriumi tapo Michaelas Fassbenderis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles