Nebeskelbiama „Blogų vyrukų 3“ premjeros data – ar verta sunerimti?

Nebeskelbiama „Blogų vyrukų 3“ premjeros data – ar verta sunerimti?

Ar verta sunerimti dėl trečiosios „Blogų vyrukų“ (angl. „Bad Boys For Life“) dalies? Dar 2016 m. atnaujintos serijos kūrėjai nuo pat pradžių keitė būsimos premjeros datą – pagal patį pirminį variantą šis filmas su Willo Smitho ir Martino Lawrence‘o personažais kino salėse turėjo pasirodyti 2017 m. vasarį, vėliau ši data perkelta į 2017 m. birželį, galiausiai – į 2018 m. sausį.

Kai 2016 m. pabaigoje W. Smithas pareiškė, kad filmavimo darbai vyksta, nebuvo pagrindo tuo netikėti, tačiau vos po kelių savaičių projektas sustojo, o premjeros data nukelta dar dešimčiai mėnesių – į lapkričio 18 d. Maža to, projektą paliko režisierius Joe Carnahanas.

Šiandien šiuo projektu užsiimanti kino studija „Sony Pictures“ paviešino savo planuojamų premjerų JAV kalendorių ir bloga naujiena yra ta, kad trečioji „Blogų vyrukų“ dalis kol kas lieka be režisieriaus – maža to, nėra ir premjeros datos. Kas leidžia daryti prielaidą, kad serijos ateitis atrodo daugiau nei miglotai. Kaip bus, parodys ateitis, tačiau verta prisiminti ir tai, kad ketvirtoji „Blogų vyrukų“ dalis taip pat planuojama nuo 2016 m.

Tačiau panašių rokiruočių „Sony“ tvarkaraštyje padaryta ne tik „Blogų vyrukų“ atžvilgiu. Nors buvo numatyta, kad „Sidabrinis sabalas ir juoda katė“ (angl. „Silver Sable and Black Cat“) kino teatrus turėtų pasiekti 2018 m. lapkritį, šio superherojų filmo gerbėjams teks palaukti dar kelis mėnesius, kadangi premjeros data perstumta į 2019 m.  vasarį. Filmas „Barbė“ (angl. „Barbie“), kurią galbūt vaidins Anne Hathaway, taip pat perstumta iš 2018 m. birželio į rugpjūtį, o „SICARIO: narkotikų karas“ (angl. „Sicario“, 2015 m.) tęsinys „Soldado“  dabartiniais duomenimis pasirodys tų pačių metų birželį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles