Tomas Cruise‘as susižalojo besifilmuodamas šeštojoje „Neįmanomos misijos“ dalyje

Tomas Cruise‘as susižalojo besifilmuodamas šeštojoje „Neįmanomos misijos“ dalyje

Amerikiečių aktorius Tomas Cruise‘as susižalojo atlikdamas kaskadinį triuką sekmadienį Londone filmuojant šeštąją „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission: Imposible 6“) dalį. Kaip matyti iš trumpos filmuotos medžiagos, aktorius, prisirišęs apsauginį lyną, šokinėjo nuo vieno pastato stogo ant kito, tačiau nesugebėjo nusileisti taip, kaip buvo planuota. T. Cruise‘as, ne itin sėkmingai atsispyręs nuo laikinos platformos, atliko per trumpą šuolį ir gana smarkiai trenkėsi į priešais esančio pastato sieną. Užsiropštęs ant stogo iš pradžių jis dar bandė bėgti, tačiau tuoj pat tapo akivaizdu, kad to nebegali daryti. Suklupęs aktorius iš karto atsikėlė, tačiau ant stogo vaikščiojo šlubuodamas. Vis tik jis sugebėjo grįžti ant pirmojo pastato.

Iš pradžių nebuvo aišku, ar šis sužeidimas, kurį patyrė T. Cruise‘as, yra sunkus. Amerikiečių leidininui „The Hollywood Reporter“ nepavyko susisiekti nei su pačiu aktoriumi, nei su jo atstovu, nei su kino studija „Paramount“. Tačiau šiuo metu jau aišku, kad sužeidimas yra sunkesnis, nei manyta iki šiol. Padarius rentgenogramą, paaiškėjo, kad T. Cruise‘ui lūžo du kulkšnies kaulai. Dėl to aktorius iš Londono siunčiamas gydytis namo į JAV, o filmavimas stabdomas bent keturiems mėnesiams.

Neįvardintas šaltinis apibūdino esamą situaciją: „Sužeidimas yra sunkesnis, nei iš pradžių atrodė. Tomas rimtai susižeidė ir gali praeiti keli mėnesiai, kol jis pasveiks. Jis yra didžiausia filmo žvaigždė ir viskas sukasi aplink jį. Filmo vadovai neturi jokio kito pasirinkimo kaip tik sustabdyti filmavimą“.

Be abejo, tai reiškia, kad ir filmo premjerą teks nukelti keliems mėnesiams. Kino studija „Paramount“ buvo numačiusi, kad „Neįmanoma misija 6“ turėtų startuoti 2018 m. liepos 27 d. – tai buvo iš tiesų nebloga data, kadangi tą savaitgalį šis filmas neturėjo didesnių konkurentų, tačiau po šio nelaimingo atsitikimo panašu, kad teks taikytis į 2018 m. Kalėdas. O tai nežada nieko gero, nes tuo metu premjerų kalendorius jau dabar yra užkimštas tokiais filmais kaip „20th Cebtury Fox“ biografine drama apie grupę „Queen“ „Bohemiška rapsodija“ (angl. „Bohemian Rapsody“), „Disney“ muzikiniu filmu „Merė Popins grįžta“ (angl. „Marry Poppins Returns“), „Warner Bros.“ fantastiniais superherojų filmais „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) bei „Kamanė“ (angl. „Bumblebee“), „Universal“ mokslinės fantastikos britų rašytojo Philippe‘o Reeve‘o pirmosios „Alkano miestų kronikų“ tetralogijos dalies „Mirtingos mašinos“ (angl. „Mortal Engines“) ekranizacija bei „Sony“ kol kas pavadinimo dar neturinčiu „Žmogaus – voro“ (angl. „Spider-Man“) animaciniu filmu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles