George’as Clooney’is grįžta į televiziją

George’as Clooney’is grįžta į televiziją

„Oskaro“ laureatas, vienas žymiausių Holivudo aktorių George’as Clooney’s vėl pasirodys televizijos ekranuose, praneša britų interneto dienraštis „The Guardian“. Aktorius ne tik vaidins, bet sės ir į režisieriaus kėdę.

Naujausias amerikiečio projektas – šešių dalių serialas, paremtas 1961 metais išleistu Josepho Hellerio romanu „22-oji išlyga“ (angl. „Catch-22“). Tai vienas garsiausių XX a. romanų, kurį „The Observer“ įtraukė į geriausių visų laikų knygų sąrašą, o „BBC“ atliktoje apklausoje ši knyga užėmė 11 vietą tarp britų mėgstamiausių kūrinių.

Juodu humoru persmelktas satyrinis romanas pasakoja apie Antrojo pasaulinio karo metu Italijoje tarnaujantį Jungtinių Valstijų oro pajėgų karį Džoną Josarjaną. Norėdamas išvengti karo mėsmalės, vyras apsimeta bepročiu, tačiau susiduria su 22-ąja išlyga: noriai vykdantys pavojingas gyvybei misijas laikomi bepročiais ir jiems neturėtų būti leista toliau skraidyti, tačiau prašymas stabdyti misijas tik įrodo žmogų esant sveiko proto, todėl nuo vis didinamų reikalaujamų skrydžių jis negali būti atleistas.

G. Clooney’is vaidins pagrindinio veikėjo vadą pulkininką Katkartą. 56 metų aktorius ne tik pasirodys ekrane, tačiau ir režisuos šį serialą. Filmavimai prasidės kitų metų pradžioje, tačiau kol kas nepranešama nei apie kitus aktorių kolektyvo narius, nei koks kanalas transliuos šį serialą.

G. Clooney’is į televiziją grįš po beveik dvidešimties metų. 1994-1999 metais aktorius „Ligoninės priimamajame“ (angl. „ER“) atliko daktaro Dago Roso vaidmenį. Šis darbas pelnė aktoriui šlovę, atnešė jam dvi „Emmy“ ir tris „Auksinio gaublio“ statulėles bei padėjo pamatą tolesnei karjerai. Vėliau G. Clooney’is vaidino kine ir tapo vienu geriausių savo kartos aktorių.

Ši žinia patvirtina ryškėjančią tendenciją, jog žymūs aktoriai ir „Oskaro“ laureatai vis dažniau imasi darbo televizijoje. G. Clooney’is prisidėjo prie kompanijos, kuriai priklauso tokie žmonės kaip Nicole Kidman, Julia Roberts ar Robertas De Niro.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles