Pagaliau pasirodė „Nerealieji 2“ anonsas

Praėjo daugiau nei dešimt metų nuo „Nerealiųjų“(angl. „The Incredibles“), ir kompanija Pixar pagaliau leido mums bent užmesti akį į naująjį šio visiems taip patikusio filmo tęsinį. Pirmasis anonsas labai trumpas, tačiau to užtenka, kad gerbėjai pradėtų varvinti seilę dėl antrosios dalies. Režisierius Brad Bird grįžta į tą pasaulį, kurį sukūrė 2004-aisiais, ir kuria vieną laukiamiausių filmų apie superherojus 2018-aisiais metais(po „Keršytojų“, žinoma).

Visų mėgstamiausia superherojų šeima grįžta filme „Nerealieji 2“, tik šįkart šeimos mama Helen yra dėmesio centre. Ji namuose palieka savo vyrą Bobą su vaikais, kuriam tenka herojiški kasdienybės įššūkiai. Juos tik pasunkina jauniausio vaiko pasirodančios naujos supergalios. O pasirodžius naujam piktadariui, superherojų šeima ir Frozonas turi vėl veikti kartu(ką lengviau pasakyti, negu padaryti), ir vėl visi būti Nerealūs.

„Nerealieji 2“ turėjo pasirodyti 2019 metais, tačiau kompanija Disney nusprendė paankstinti filmo išleidimą net metais, mat 2019-ųjų vasarai yra numatyta „Žaislų Istorijos 4“(angl. „Toy Story 4“) premjera. Panašu, kad niekas dėl to tikrai nesiskundžia, mat pirmoji „Nerealiųjų“ dalis iki šiol yra vienas labiausiai žiūrovų mylimų ir mėgstamų Pixar filmų.
Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Sarah Vowel, Spencer Fox ir Brad Bird – visi šie aktoriai, paskolinę savo balsus pirmosios dalies veikėjams, sugrįš ir tęsinyje. Jį išvysti kino teatruose galėsime nuo 2018-ųjų birželio 15-os, o kol kas – pasižiūrėkite pirmąjį „Nerealieji 2“ anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles