TikTok’o žvaigždė Charli D’Amelio debiutuos siaubo trileryje „Namų mokykla“

TikTok’o žvaigždė Charli D’Amelio debiutuos siaubo trileryje „Namų mokykla“

Viena didžiausių šių dienų socialinių medijų žvaigždė Charli D’Amelio debiutuoja pirmajame savo, kaip pagrindinės aktorės rolėje, filme „Namų mokykla“ (angl. Home School). Jaunoji nuomonės formuotoja įkūnys paauglę Mirą, kuri po savo mamos mirties atsikrausto gyventi pas tetą. Netrukus Mira atranda, kad šiame keistai per daug tobulame miestelyje, yra begalė sutapimų susijusių su mamos mirtimi ir jos pačios lemtimi.

Vienam iš Holivudo naujienų portalų, Charli pasakojo, kad scenarijus ją taip sužavėjo, jog ji net nedvejojo, kad tai vaidmuo būtent jai ir ji privalo būti šio projekto dalimi. Taip pat, jaunoji žvaigždė teigia, kad kadangi tai bus pirmas jos pilno metro filmas, tai bus didelis iššūkis jai, tačiau ji yra visiškai pasiruošusi įveikti visas kliūtis, kadangi tai bus įdomi bei smagi nauja patirtis.

Filmą prodiusuojančios įmonės „Proxima media“ įkūrėjas Ryan Kavanaugh atskleidžia, kad „Namų mokyklos“ siekis yra būti kažkur tarp „Šeštojo pojūčio“ bei „Pradink“ – pilnas įtampos ir netikėtų siužeto vingių. Tikimasi, kad šis filmas turės iškelti Charli D’Amelio į kino pasaulį. Pati Charli tapo žinoma visame pasaulyje dar 2019 metais, kai socialinės medijos platforma „TikTok“ buvo vos savo gyvavimo pradžioje. Ji tapo pirmoji “TikTokerė“ surinkusi net 100 milijonų sekėjų, kas atvėrė jai duris į kontraktą su „Hulu“, kur ji vaidino dokumentiniame seriale apie savo šuolį į žvaigždes.

F. Javier Gutierrez („Skambutis 3“) režisuos „Namų mokyklą“, o scenarijaus autorius – Casey Giltner. Filmavimo darbai bus pradėti šių metų liepos mėnesį, tačiau oficiali išleidimo data dar nėra numatyta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles