Naujajame „Karaliaus Arturo“ anonse – karaliaus sugrįžimas ir magija

Kuo labiau artėja gegužė, tuo daugiau sužinome apie vieną didesnių šių metų studijos „Warner Bros.“ projektų. Ir tai – naujasis režisieriaus Guy Ritchie darbas „Karalius Arturas: Legenda apie kalaviją“ (angl. „King Arthur: Legend of the Sword“). Po kiek daugiau nei mėnesio pertraukos nuo ankstesnio anonso pasirodymo šiame pristatyme išvystame gerokai daugiau, nei anksčiau, tačiau vis dar beveik nieko negalime suprasti.

Antrasis klasikinės legendos pristatymas atrodo dar įspūdingiau, nei buvo galima tikėtis. Čia jau pasidaro akivaizdu, kad be magijos nebus apsieinama. Tiksliau, fantastikos, supintos su istorija ir magija. Bet šiame anonse viskas atrodo visai skoningai ir labai „Ričiškai“. Vis dar neatitrūkstama nuo to stiliaus, kurį režisierius išlaikė nuo savo kūrybos pradžios ir labai stipriai atskleidė „Šerloko Holmos“ ekranizacijose. Tai iš esmės, tai bus filmas toks pats, kaip „Šerlokas Holmsas“ tik dar su fantastiniais elementais, raganomis, kalavijais ir daug mūšių.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Charlie‘is Hunnamas, Jude‘as Law, Astrid Berges-Frisbey, Ericas Bana, Djimonas Hounsou, Aidanas Gillenas ir kiti.

Planuoja,a kad filmas kino teatrus pasieks gegužės 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles