Christopheris Nolanas gali režisuoti vaidybinį „Akiros“ filmą

Christopheris Nolanas gali režisuoti vaidybinį „Akiros“ filmą

Sprendžiant iš naujausių gandų amerikiečių režisierius Christopheris Nolanas, žinomas ne tik kaip „Tamsos riterio“ (angl. „The Dark Knight“) trilogijos bet ir filmų „Pradžia“ (angl. „Inception“) bei „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) kūrėjas, labai sėkmingai gali būti įtrauktas į naują kino studijos „Warner Bros.“ projektą – vaidybinį filmą „Akira“ (angl. Akira“).

Anot kino studijai artimo šaltinio, vietoj to, kad viską suspaustų į vieną juostą, „Warner Bros.“ pagal populiariąją anime ketina kurti trilogiją. Maža to, šio šaltinio duomenimis, Ch. Nolanas per paskutinius tris mėnesius susitiko su kitu režisieriumi, kuris anksčiau dirbo prie šio projekto. Deja, kas tas „kitas režisierius“, taip ir liko nežinoma.

Režisierius jau daugelį metų bendradarbiauja su studija „Warner Bros.“. Jis jai buvo sukūręs vieną didingiausių trilogijų, pasakojimą apie „Tamsos riterį“ (angl. „The Dark Knight Trilogy“), „Pradžią“ ir „Prestižą“. Už paskutinį režisieriaus filmą „Tarp žvaigždžių“ studija buvo atsakinga už distribuciją užsienyje. Filmas visame pasaulyje užsidirbo per 678 milijonus dolerių.

Skelbiama, kad kito, kol kas pavadinimo dar neturinčio Ch. Nolano filmo premjera numatoma 2017 m. liepą. O gal šis paslaptingas projektas – tai pirma būsimos „Warner Bros“ „Akiros“ trilogijos dalis?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles