Antrajame „Krydo“ anonse – į kovą dėl gyvenimo kylantis Apolo Krydo sūnus

Galiausiai pasirodė ir antrasis „Krydo“ (angl. „Creed“) anonsas, kuriame matome dar vieną istoriją apie žemišką ir gyvenimo nustekentą boksininką, lipančią į bokso olimpo viršūnę. Svarbiausia tik tai, jog jį, jauną ir nepatyrusį vaikiną, treniruoja pats didžiausias legenda – Rokis Balboa.

Žiūrėdami antrąjį anonsą galime susidaryti kiek kitokį įspūdį, nei atrodė po pirmojo. Čia pasakojama veikėjo drama, išgyvenimai dėl galimybės nuvilti jau mirusį tėvą, dėl lūkesčių nepateisinimo ir vidinius jo nerimus. Svarbiausia – pakilti aukščiau savo nuolatinio ir prasto gyvenimo ir siekti to, ko nepasiekė legendinis jo tėvas. Tačiau dar vienas dalykas, ką atskleidžia anonsas – tai, kad Rokis nebėra statula, į kurią visi gali pasiremti. Veikiau, jam reikia remtis. Ir šiuo atveju – į Adonį. Ir tai dar labiau sustiprina visą filmo jausmingumą. Kaip viskas bus, paaiškės filme, bet jau dabar ganėtinai skaudu matyti silpną ir seną Rokį. Ypač atsižvelgiant į tai, kad daugumai dabartinio jaunimo jis buvo įkvėpimo šaltinis.

Filmas pasakos apie Adonį Džonsoną, kuris niekada nepažinojo savo garsaus tėvo, sunkiasvorių bokso čempiono Apolo Krydo, mirusio dar iki Adoniui gimstant. Nepaisant to, niekas negali užginčyti, kad boksas yra įaugęs į jaunuolio kraują, taigi Adonis išvyksta į Filadelfiją – miestą, kuriame vyko legendinė Apolo ir Rokio kova.

Broliškos meilės mieste Adonis susiranda Rokį ir paprašo jį treniruoti. Ir nors Rokis jau nebenori grįžti į ringą, jis Adonyje mato tą patį užsispyrimą ir jėgą, kurią demonstravo jo tėvas Apolas – nuožmus priešininkas, galiausiai tapęs artimu draugu. Sutikęs tapti jaunojo kovotojo treneriu Rokis stoja į kovą su ypatingai stipriu priešininku, kokio net ringe nėra sutikęs.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Sylvesteris Stallone, Michaelas B. Jordanas, Tessa Thompson, Phylicia Rashad ir Anthony‘is Bellewas.

„Krydo“ premjera pasaulyje numatyta lapkričio 25 dieną, taigi šiemet sulauksime dar vieno filmo apie boksą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles