Ženkime į džiunglių glūdumą su pirmuoju „Džiunglių knygos“ anonsu

Kino studija „Disney“, šiek tiek paerzinusi gerbėjus su keliomis džiunglių sekundėmis prieš kelias dienas, galiausiai paviešino pirmąjį pilną filmo „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“) anonsą. Jame pasileisime į naują klasikinio animacinio filmo istoriją, pritaikytą realiam gyvenimui. Ir šįkart visas pasaulis sukuriamas specialiaisiais efektais.

Pagal Radjardo Kiplingo istoriją sukurtas filmas žengia gerokai toliau, nei 1967 metais pasirodęs animacinis filmukas. „Disney“ taikosi specialiaisiais efektais sukurti kaip įmanoma tikriau atrodančius gyvūnus ir aplinkas ir tai jiems sekasi visai neblogai. Na, o visas pasaulis suksis apie vienintelį tikrą asmenį filme – berniuką Mauglį.

Bet tikroji pirmojo anonso žvaigždė – Scarlett Johansson, kuri filme įgarsins smauglę Kaa. Kažkaip anksčiau buvo susidaręs įspūdis, kad Kaa yra vyriškos lyties smauglys, bet joks kino gerbėjas nesipriešins dalį filmo klausyti Scarlett balso. Jos balsas labai švelnus ir hipnotizuojantis. Būtent toks, kokį gyvatė ir turėtų turėti, jei galėtų kalbėt. Nors, dalį anonso yra sudaromas įspūdis, jog Scarlett įgarsins Bagirą, ne Kaa, pasirodo, yra kaip yra.

Anonse taip pat galime išvysti beždžionių karalystę, po senovinius griuvėsius Mauglį besivaikantį orangutangą Karalių Lujį, trumpą didžiųjų kačių kovą, kurioje susiremia Bagira ir Širkhanas, taip pat kelias scenas, kurios lokys Balu sergsti Mauglį. Vienaip ar kitaip. Na, o toliau anonse – visa lavina veiksmo, liepsnų, judesio ir dar daugiau veiksmo. Tiesiog veiksmo kupinas anonsas pasakos adaptacijai. Tačiau, jei manėte, kad anonsas parodo tik žiaurų ir nedraugišką Balu, įsitikinsite, kad smagių scenų su Balu bus. Viena tokia matoma anonso pabaigoje.

Filmą režisuos „Geležinio žmogaus“ (angl. „Iron Man“) režisierius ir aktorius Jonas Favreau. Pagrindinį vaidmenį atliks Neelas Sethis, o balsus veikėjams paskolins Scarlett Johansson (Kaa), Billas Murray‘us (Balu), Idris Elba (Širkhanas), Benas Kingsley‘is (Bagira), Lupita Nyong‘o (Rakša), Giancarlo Esposito (Akela) ir Christopheris Walkenas (Karalius Lujis).

Kino teatrus „Džiunglių knyga“ pasieks kitų metų balandžio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles