Pasirodė paskutinis „Teisingumo Lygos” anonsas

Jau praėjo keletas mėnesių, kai nematėme jokių vaizdų iš jau greitai pasirodančio Josso Whedono filmo „Teisingumo Lyga”(angl. „Justice League”), tačiau naujasis ir paskutinis anonsas nuramino nekantriai belaukiančius gerbėjus: panašu, kad filmas tikrai bus įspūdingas.

Po liepą vykusio San Diego Comic Con’o, Jossas Whedonas ilgai perfilmavo tam tikras scenas, kas sukėlė daug aptarinėjimų. Įvairūs šaltiniai pateikė vis kitokias versijas, kiek iš tikro yra perfilmuojama. Dabar visi pakeitimai jau baigti, ir lyginant su pirmaisiais anonsais, pasirodžiusiais jau daugiau nei prieš metu, panašu, kad daug kas buvo pakeista.

Pirmieji žmonės, dalyvavę testinėse peržiūrose, apie filmą atsiliepė teigiamai, teigdami, kad „Teisingumo Lyga” bus „epinė.” Gerbėjams, nusivylusiems kompanija DC po keletos nesėkmingų filmų, nerimauti nevertėtų, mat DC tikrai stengsis perspjauti visus prieš tai išleistus darbus. Tiesa, vis dar dirbama prie finalinės filmo versijos, tad tai, ką pamatysime kino ekranuose turbūt dar šiek skirsis nuo testinės versijos.

Naujasis anonsas jokių svarbių siužeto detalių neišduoda, bet padaro tai, ką geras anonsas ir padaro: sudomina, suintriguoja ir „užveda” dar labiau laukti filmo. Tokio anonso labai reikėjo, ypač po visų apkalbinėjimų ir spekuliacijų dėl filmo ateities: panašu, kad abejonių neliko.

„Teisingumo Lygoje” pamatysime Betmeną(akt. Ben Affleck), Nuostabiają Moterį(akt. Gal Gadot), Supermeną(akt. Henry Cavill), Akvameną(akt. Jason Momoa), Flešą(akt. Ezra Miller) ir Kiborgą(akt. Ray Fisher). Jie turės suvienyti jėgas, kad nugalėti priešą Steppenwolf, kuris anonse atrodo įspūdingai. Betmeno atgauna tikėjimą žmonija po Supermeno veiksmų filme „Betmenas prieš Supermeną”(angl. „Batman vs. Superman”), ir nusprendžia suburti superherojų komandą su tikslu apginti Žemę ir žmoniją. Bet užteks kalbų: anonsą galite pasižiūrėti patys žemiau. „Teisingumo Lyga” kino teatruose pasirodys lapkričio 17-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles