„Krydas 2” bus pradėtas filmuoti vasarį

„Krydas 2” bus pradėtas filmuoti vasarį

Rokis ir Adonis pagaliau grįžta. O kartu su jais ir Ivanas Drago. Po ilgų atidėliojimų, pagaliau pradėtas kurti „Krydas 2”(angl. „Creed 2”), pirmieji numatyti filmavimai – ateinantį vasarį. Kol kas režisierius dar nepaskelbtas, bet kadangi pirmosios dalies režisierius Ryan Coogler tuo metu jau turėtų būti pabaigęs savo darbu su „Juodaja Pantera”(angl. „Black Panther”), jis turbūt grįš režisuoti ir šią tęsinį.

Kol kas apie siužetą žinoma labai nedaug, išskyrus tai, kad Adonis Krydas sieks keršto prieš žmogų, kuris nužudė jo tėvą. Jeigu esate pažįstami su Rokio filmais, suprantate, ką tai reiškia: grįšta Ivanas Drago. Aišku, tai ne siurprizas, mat Sylvesteris Stallone jau prieš keletą mėnesių savo Instagram paskyroje pranešė, kad Dolphas Lundgrenas vėl vaidins šį rusą. Iš to trumpo siužeto aprašymo atrodo, kad Adonis kovos su pačiu Ivanu, bet tai nelabai tikėtina. Sklando gandai, kad tai bus Ivano Drago sūnus, tačiau oficialių žinių dar laukiama.

„Krydas” kino teatruose pasirodė 2015-aisiais, ir sulaukė daug pagyrų iš kritikų. Filmas buvo ir finansiškai sėkmingas, uždirbdamas 173.5 milijono, turėdamas vos 35 milijonų biudžetą. Sylvesteris Stallone net buvo nominuotas Oskarui už geriausią antraplanį vaidmenį. „Krydas 2” buvo tik laiko klausimas, ir nors to laiko buvo daugiau, negu gerbėjai norėtų, bent jau yra oficialių žinių, kad filmas tikrai bus.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles