Pasirodė filmo „Krydas 2“ anonsas

2015 metais pasirodęs legendinio „Rokio“ filmų serijos tęsinys „Krydas“ (angl. „Creed“) tapo tikra sensacija. Istorija, laimėjusi Auksinį gaublį, nominuota Oskarui ir pelniusi kritikų malonę grįžta į didžiuosius ekranus su antra dalimi. Visiems su nekantrumu laukiant didžiosios premjeros, filmo režisierius Stevenas Caple‘as Jaunesnysis nusprendė pradžiuginti gerbėjus šviežiausiu kino juostos anonsu.

Balansuodamas tarp pasiruošimo didžiajai kovai ir asmeninio gyvenimo įsipareigojimų, Adonis Krydas (aktorius Michaelis B. Jordanas) susiduria su nuožmiais gyvenimo iššūkiais. Jo laukia negailestinga kova su priešininku, kuris yra susijęs su skaudžia jo šeimos praeitimi. Ir panašu, kad praėjus daugiau nei 30 metų, ekrane vėl išvysime Krydo ir Drago kovą. Primename, kad ketvirtojoje Rokio (angl. „Rocky IV“) dalyje Apolą Krydą (Adonio tėvą) kovos metu ringe pražudė lemtingas Ivano Drago smūgis.

Filme taip pat vaidins fantastiškasis Sylvesteris Stallone, kuris ir toliau globos bei treniruos Adonį, Tessa Thompson, Dolphas Lungrenas, o profesionalus boksininkas Florianas Munteanu įkūnys Ivano Drago sūnų Viktorą.

Skaniai pateiktas anonsas, kurį paaštrina fone skambanti Kendricko Lamaro daina „DNA“, žada dar vieną įspūdingą kino juostą jau šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles