George‘as Clooney nori tapti trilerio „Aidas“ režisieriumi

George‘as Clooney šiuo metu tariasi su „20th Century Fox“ kino kompanija dėl galimybės režisuoti mokslinės fantastikos filmą „Aidas“ (angl. „Echo“).

Nors kino žiūrovai G. Clooney dažniausiai žino kaip aktorių, jo režisieriaus karjera taip pat ilga. Jis režisavo šešias kino juostas, pradedant 2002-ųjų „Pavojingo žmogaus išpažintis“ (angl. „Confessions of a Dangerous Mind“), baigiant praėjusiais metais pasirodžiusiu filmu „Suburbikonas“ (angl. „Suburbicon“). G. Clooney filmas „Labanakt ir sėkmės“ (angl. „Good Night, and Good Luck) buvo nominuotas Oskarui už režisūrą.
Filme „Aidas“ bus pasakojama apie dronų specialistą, ištiktą psichologinės krizės. Jam atrodo, jog jo gyvenimo meilė yra ne ta, kuo dedasi ir yra pakeista svetimo asmens. Žinoma, jog tai nebus tiesmukas mokslinės fantastikos kratinys, o trileris su mokslinės fantastikos elementais.

Filmo nagrinėjama tema, atrodo, bus labai aktuali šiandien, kai vis labiau takomasi į žmonių privatumą ir kyla klausimas, kur yra ta privatumo riba. Vis labiau populiarėjant dronams, jie tampa prieinam visiems ir ši technologija taip pat kelia daug susirūpinimo.

Kada filmas pasirodys kol kas nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles