Lucas Bessonas jau parašė antros „Liusi“ dalies scenarijų

Lucas Bessonas jau parašė antros „Liusi“ dalies scenarijų

2014-ais metais pasirodęs veiksmo trileris „Liusi“ (angl. „Lucy“) pasaulyje sugebėjo užsidirbti virš 450-ies milijonų JAV dolerių. Pasak portalo „Entertainment Weekly“, buvo tik laiko klausimas, kol studija pripažins antros dalies kūrimo darbus, tačiau panašu, kad tam laikas pagaliau atėjo – kompanijos EuropaCorp akcininkų susitikimo metu, įmonės direktorius Marcas Shmugeris patvirtino, kad antros dalies scenarijus jau yra užbaigtas.

Teigiama, kad 2014-ų metų filmo scenaristas bei režisierius Lucas Bessonas jau pabaigė tęsinio scenarijų, tačiau išlieka paslaptimi, kada sės prie tolimesnių kūrimo darbų. Dar prieš pat antrosios dalies darbus Lucas Bessonas planuoja nufilmuoti kitą juostą, kurios pagrindine heroje taip pat taps moteris.

Pirmosios dalies pagrindine juostos heroje tapusi Scarlett Johansson puikiai susitvarkė su pirmosios dalies užduotimis, todėl nekyla abejonių, kad ši sugrįš ir tęsiniui. Tiesa, ar sugrįš antraplaniai aktoriai kolkas išlieka paslaptimi.

Originalios dalies fanai gali bent kiek ramiau atsipūsti – juosta tikrai išvys dienos šviesą, tačiau galima tik spėti, kad režisierius Lucas Bessonas prie jos pradės darbuotis anksčiausiai už kelių metų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles