Naujajame „Kapitonės Marvel“ anonse – karas su Kry tauta

Likus vos keturiems mėnesiams iki oficialios premjeros, kino studija „Marvel studios“ paviešino antrąjį filmo „Kapitonė Marvel“ (angl. Captain Marvel) anonsą. Jei pirmąjame anonse daugiau dėmesio buvo skiriama konkrečiai pagrindinei veikėjai, naujajame filmo pristatyme dėmesys krypsta į juostos istoriją. Ir dabar galime išvysti tiek klasikinį kapitonės komiksų kostiumą, tiek gerokai daugiau veiksmo ir kovų.

Be jokios abejonės, kaip pirmajam išskirtinai moters superherojės filmui, „Marvel“ meta stipriausias kortas ir dajo ją nenugalima kare. Tokia, kuri TEORIŠKAI turėtų būti esminė veikėja ketvirtuosiuose „Keršytojuose“ ir kovoje su Tanosu. Ar taip bus iš tiesų, greičiausiai, pamatysime jau netrukus, kai pasirodys ir pirmasis naujausios „Keršytojų“ dalies anonsas. Neabejotina, kad trečiosios filmo dalies užuomina į būtent šio anonso pristatomą veikėją, nebuvo įkelta šiaip sau. Didžiausią rezonansą, visgi, šioje istorijoje turi pagrindinė aktorė, kuri niekaip netenkina komiksų fanų. Ir daugumos šiaip žiūrovų. Akivaizdu, kad anonsai neduoda to, ką norime pamatyti iš veikėjos, todėl ji atrodo silpnokai ir neišpildytai. Iš jau pasirodžiusių reakcijų daugiausia džiaugsmo, panašu, sukelia katės ir Niko Fiurio akistata. Na, be tų scenų, kuriose kapitonė kovoja su Kry tauta. Ir kovų, kaip galime matyti anonse, bus labai labai daug.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Brie Larson, Jude’as Law, Samuelis L. Jacksonas, Gemma Chan, Benas Mendelhsonas, Lee Pace ir kt.

„Kapitonė Marvel“ kino teatrus pasieks simbolinę dieną – kovo 8-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles