„Marvel“ kurs naują filmų seriją su Shang- Chi

„Marvel“ kurs naują filmų seriją su Shang- Chi

„Marvel“ filmų studija plečia savo superherojų šeimą ir jau pradėjo kurti „Shang- Chi“ filmo adaptaciją. Į ją taikomasi kaip į pirmąją superherojaus seriją, kurios pagrindinis veikėjas bus azijietis. Kol Kevinas Feige‘as nespėjo patvirtinti naujienų, žinome, kad „Marvel“ tikrai siekia pakartoti po „Juodosios panteros“ filmo jau aplankiusią sėkmę. Daug dėmesio susilaukė tai, jog kompanija didžiajame ekrane tęsia įvairiapusišką priėjimą prie kultūrų ir kitokių nei įprasta veikėjų.

Pasak naujausios informacijos, rašytojas Dave‘as Callahamas, kuris neseniai prisidėjo prie „Nuostabiosios moters 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) scenarijaus rašymo, pradėjo dirbi ir prie „Shang- Chi“ filmo. Jis taip pat dirbo ir dirba su tokiais filmais kaip 2014 metų „Godzila“, „Žmogus-voras: į naują visatą“ (angl. „Spider-Man: Into the Spider-Verse“) bei „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland 2“), kurio kūrybiniai darbai dar vyksta. Dar nėra žinoma, kam atiteks režisieriaus kėdė, tačiau sklando gandai, kad „Marvel“ ieško azijiečio režisieriaus.

„Shang- Chi“ net ir įprastam komiksų skaitytojui nėra labai gerai žinomas veikėjas, tačiau jo leidybos istorija yra labai ilga. Pirmąsyk jis buvo pristatytas 1973 metais, o po kurio laiko gavo ir atskirą seriją. Dažnai vadinamas „Kung fu meistru“, jis buvo sukurtas rašytojo Steve‘o Engleharto ir menininko Jimo Starlino. „Marvel“ komiksų pasaulyje, Fu Manchu treniruoja savo sūnų Shang- Chi įvairių kovos menų, tačiau vėliau jis sužino, kad jo tėvas yra blogas ir stoja į kovą prieš jį. Bėgant metams jis buvo siejamas su įvairiomis superherojų komandomis, pvz., tokiomis kaip ir „Keršytojai“.

Scenarijų bus bandoma kuo labiau modernizuoti, norint išvengti bet kokių su rase susijusių stereotipų, kurie gali stoti skersai kelio. „Marvel“ kol kas neatskleidžia jokių planų ir po „Keršytojai 4“ numatytų filmų, bet žinome, kad vieninteliai kurie tikrai bus išleisti bus „Žmogus-voras: Toli nuo namų“ (angl. „Spider-Man: Far From Home“) ir „Galaktikos sergėtojai 3“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), pasirodysiantys 2019 metais. Bet sklando gandai, kad jų planuose yra ir dar vienas „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“) filmas, kurio pirmoji dalis uždirbo net 1,3 milijardų JAV dolerių, todėl studija tikisi susilaukt ir sėkmingo tęsinio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles