Penktoji „Kito pasaulio“ dalis turi naują aktorę

Penktoji „Kito pasaulio“ dalis turi naują aktorę

Patvirtinta, kad naujoje – jau penktojoje – veiksmo filmų serijos „Kitas pasaulis“ (angl. „Underworld“) dalyje vaidins britų aktorė Lara Pulver. Pranešama, kad televizijos serialo „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“) žvaigždė prisijungs prie aktorių komandos, kurią jau sudaro Kate Beckinsale, Theo James‘as, Bradley‘is Jamesas ir Tobias‘as Menziesas. Naująjį filmą režisuos Anna Foerster, kuriai jau teko dirbti su Tobias‘u Menzies‘u kuriant televizijos serialą „Svetimšalė“ (angl. „Outlander“). A. Foerster taps pirmąja moterimi, režisuosiančia „Kito pasaulio“ filmų seriją.

Pirmoji „Kito pasaulio“ dalis, kurią režisavo Lenas Wisemanas, pasirodė 2003 m. ir pasakojo apie Kate Beckinsale vaidinamos vampyrės Selenos, kurią „Mirties dileriai“ (angl. „Death Dealer“) sugavo per vampyrų ir vilkolakių karą, nuotykius. Po šio filmo buvo sukurti tęsiniai – 2006 m. „Kitas pasaulis: evoliucija“ (angl. „Underworld: Evolution“), 2009 m. „Kitas pasaulis: vilkolakių iškilimas“ (angl. „Underworld: Rise of the Lycans“) ir galiausiai 2012 m. – „Kitas pasaulis: pabudimas“ (angl. „Underworld: Awakening“). Kartu visų keturių serijos filmų pajamos pasaulinio „Box Office“ duomenimis viršijo 450 mln. JAV dolerių.

Prie „Kito pasaulio“ prisijungiančią Larą Pulver galima išvysti ne tik kaip Ireną Adler jau minėtame BBC seriale „Šerlokas“, bet ir kituose televizijos projektuose: „Tikras kraujas“ (angl „True Blood“) ir „Da Vinčio demonai“ (angl. „Da Vinci‘s Demons“); bei tokiuose filmuose kaip „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) ir „Sudaužytos širdies kalba“ (angl. „Language of a Broken Heart“). Kokį vaidmenį ji atliks penktojoje „Kito pasaulio“ dalyje kol kas neskelbiama.

Juostos „Kitas pasaulis: nauja karta“ (angl. „Underworld: New Generation“), kuriam scenarijų rašė Cory Goodmanas, filmavimą Prahoje ketinama pradėti jau spalį. Filmo premjera planuojama 2016 m. spalio 21 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles