„Šnipų vaikučių“ perdirbinys keliaus į „Netflix“

„Šnipų vaikučių“ perdirbinys keliaus į „Netflix“

Dar 2021 m. sausį buvo paskelbta, kad visų pamiltos, nors ir gana keistos, kelias nenutrūksta. Tiesa, ji bus perkurta. Ir tuo viskas pasibaigė, mat iki pat dabar nebuvo skelbiamos jokios su tuo susijusios naujienos. Po daugiau nei metų išgirstame tai, kas šiek tiek nuramina. Tai, perdirbinys keliaus į „Netflix“ platformą, bet dėl to nerimauti nereikia, nes filmą režisuos tas pats Robertas Rodriguezas, kuris kūrė ir ankstesnes „Šnipų vaikučių“ dalis.

Dar 2001 metais Robertas Rodriguezas sukūrė „Šnipų vaikučius“, kuriuose brolis su sese vykdo įvairias užduotis šnipų agentūroje. Taip, grubiai tariant. Pirmojoje dalyje, išgelbėję pasauly, brolis su sese padeda įkurti agentūros padalinį, skirtą jauniems agentams. Taip atsirado du tęsiniai – „Šnipų vaikučiai 2“ ir „Šnipų vaikučiai 3D: Žaidimas baigtas“. Po šios originaliosios trilogijos, Rodriguezas dar sukūrė vadinamąjį „minkštąjį“ perdirbinį „Šnipų vaikučiai: Visas laikas pasaulyje“. Ir nors ne visus filmus kritikai išgyrė, serija buvo laikoma finansine sėkme ir dėl to „Netflix“ vėliau dar sukūrė du animacinio serialo sezonus. Tiesa, čia Rodriguezas nedalyvavo, todėl, „šnipų vaikučių“ atmosfera išblėso ir čia sėkmės nebuvo.

Bet, galime pasidžiaugti, kad naujasis perdirbinys vėl grįš į originalaus autoriaus rankas. Mat Robertas Rodriguezas ne tik režisavo filmus, jis rašė ir jų scenarijus. Aišku, tai yra vienintelės naujienos, kurios kol kas mus pasiekia. Iki šiol dar nėra paskelbti nei aktoriai, nei premjeros data.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles