Trečioji „Džono Viko“ dalis fanus ruošia žiauriam karui

Trečioji „Džono Viko“ dalis fanus ruošia žiauriam karui

Panašu, kad trečiojoje filmo „Džonas Vikas“ (angl. „John Wick: Chapter Three“) dalyje smurto scenų kartelė bus pakelta kur kas aukščiau, jeigu pasitikėsime paskelbtu gamybiniu filmo pavadinimu. Vieno populiariausių veiksmo trilerių istorija tapo netikėtu hitu ir fanai su nekantrumu laukia trečiosios šio filmo dalies, kuri jau filmuojama. Ankstesnis gamybinis pavadinimas trečiajai daliai buvo „Alfa policininkas“ (angl. „Alpha Cop“), kuris atrodė visai bereikšmis šiai daliai, lyginant su naujausiai paskelbtu pavadinimu.

Naujasis gamybinis filmo pavadinimas – „Parabellum“, kuris, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia „Pasiruošk karui“. Šis naujasis pavadinimas tikrai nestebina, atsižvelgiant į antrosios šio filmo dalies įvykius, bet panašu, jog tai reiškia, kad trečioji dalis bus papildyta dar gausesnių ir įspūdingesnių smurto epizodų. Iš pradžių atrodė, kad Vikas tikriausiai išeis į užtarnautą pensiją kartu su savo šunimi, tačiau dabar akivaizdu, kad naujasis gamybinis filmo pavadinimas išsklaido šias mintis. „Džonas Vikas 3“ bus tikra kraujo vonia, tad filmo gerbėjams vertėtų pasiruošti prieš einant į šį filmą ir ten keliauti tinkamai nusiteikusiems.

Visai neseniai paskelbta filmo apžvalga atskleidžia, kad Džonas Vikas bandys pasprukti iš Niujorko, kai už jo galvą bus pasiūlyta 14 mln. dolerių premija. Jeigu „Pasiruošk karui“ vis dar neatrodo daug žadantis pavadinimas, „Parabellum“ taip pat vadinamas ir Luger pistoletas (angl. Luger Parabellum pistol), tad sekdami šiomis užuominomis galime manyti, kad aktoriaus Keanu Reeves’o vedama istorija jos fanams, žiūrėsiantiems šį filmą, gali sukelti kur kas daugiau įtampos nei ankstesnės dalys. Filmui, kurio istorijoje dominuoja ginklai ir chaosas, „Parabellum“ atrodo kaip tobulas gamybinis pavadinimas.

Stebint antrosios šio filmo dalies pasisekimą, kai filmas su pradiniu 40 mln. JAV dolerių biudžetu uždirbo beveik 170 JAV mln. dolerių, nieko keista, kad visai netrukus režisierius Chadas Stahelskis paskelbė apie trečiosios dalies kūrimą. Dabar jau žinome, kad juosta pradėta filmuoti, o kino teatrus turėtų pasiekti 2019 m. gegužės 19 d. Režisierius atskleidė, kad „Džonas Vikas 3“ bus paskutinioji šio filmo dalis ir pažymėjo, kad šioje dalyje bus grįžtama į pagrindinio veikėjo praeitį, taip papasakojant visą Džono Viko istoriją. Tačiau nepaisant to, jog tai jau paskutinioji filmų apie Džoną Viką dalis, tai dar nereiškia, kad visa ši istorija taip ir išnyks. Kino įmonė „Lionsgate“ pranešė, kad kuria filmą „Balerina“ (angl. „Ballerina“), kuris turėtų pratęsti Džono Viko istorijos pasaulį dar toliau.

Daugiau informacijos apie filmą „Džonas Vikas 3“ turėtų pasirodyti jau netrukus, tačiau vienas dalykas jau aiškus: tai bus kupinas žiaurumo kūrinys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles