Cate Blanchett suvaidins moteriškoje „Oušeno vienuoliktuko“ versijoje

Cate Blanchett suvaidins moteriškoje „Oušeno vienuoliktuko“ versijoje

Prie būsimo filmo „Oušeno vienuoliktukas“ (angl. „Ocean‘s Eleven“) moteriškos versijos prisijungė dviejų Oskarų laureatė, aktorė Cate Blanchett. Apie tai praneša portalas „The Playlist“, pasak kurio aktorė ir jo agentai jau beveik užbaigė derybas su studija „Warner Bros.“.

Aktorei teks suvaidinti tą patį personažą, kurį Steveno Soderbergho juostoje įkūnijo Bradas Pittas. Pagrindinį vaidmenį juostoje atliks Sandra Bullock, kuriai atiteko George‘o Clooney‘io partija. Taip pat būsimoje juostoje gali pasirodyti ir Jennifer Lawrence, tačiau apie jos dalyvavimą kol kas nėra iki galo aišku.

Filmo darbinis pavadinimas šiuo metu yra „Oušeno aštuntukas“ (angl. „Ocean‘s Ocho“). Filmavimas prasidės 2016 m. rudenį, o juostos premjera numatyta 2017 metų kino vasaros sezonui.

Filmo režisieriumi tapo Garry‘is Rossas, kuris labiausia žinomas iš pirmosios „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) dalies pastatymo. Filmo prodiuseriais taps George‘as Clooney‘is ir Stevenas Soderberhas.

2001 metais pasirodžiusi juosta kainavo 85 milijonus dolerių, tačiau dėka gerų atsiliepimų ir stulbinančio aktorių kolektyvo filmas visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti 450 mln. dolerių. 2004 ir 2007 metais pasirodė tęsiniai, kurie nebuvo finansiškai tokie sėkmingi, tačiau užsidirbo pakankamai, kad studija ryžosi naujos versijos pastatymui.

Pirmasis „Oušeno vienuoliktukas“ kino ekranus pasiekė 1960 metais. Tada pagrindinį vaidmenį filme atliko populiarus dainininkas Frankas Sinatra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles