Paaiškėjo aštuntojo „Žvaigždžių karų“ epizodo pavadinimas

Paaiškėjo aštuntojo „Žvaigždžių karų“ epizodo pavadinimas

Aštuntasis „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) sagos epizodas pasirodys greičiau nei po metų, bet dar iki vakar niekas nežinojo kaip jis vadinsis. Ilgai delsusios, kino kompanijos „Lucasfilm“ ir „Disney“ pagaliau atskleidė oficialų VIII-ojo epizodo pavadinimą ir pasidalino pirmuoju filmo plakatu. Naujoji „Žvaigždžių karų“ dalis vadinsis „Star Wars: The Last Jedi“. Kadangi dar nėra žinomas oficialus lietuviškas filmo pavadinimas, kol kas jį palieku anglišką. Tikėkimes tai nebus kažkas panašaus į „Žvaigždžių karai: Vienintelis iki dabar išlikęs gyvas šviesos kardo karys“.

Sužinojus naujojo epizodo pavadinimą paspėliokime ir ką jis galėtų reikšti. Ankstesnioji dalis „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) buvo apie filmo personažų Galios atradimą savyje pirmą kartą. „Nubudimą“ vienu metu paminėjo ir Pirmojo ordino aukščiausiasis lyderis – Snouku. Taigi, kokių įvykių galime tikėtis naujajame epizode pagal pasirodžiusį jo pavadinimą?

Dar iki VII-osios dalies įvykių buvo aišku, jog Lukas Skaivokeris (akt. Mark Hamill)  yra paskutinis išlikęs džedajus, kurį ankščiau treniravo pats mokytojas Joda. Dauguma tikisi, jog dabar mokytojo pareigas perims Lukas, o mokinės – Rei (akt. Daisy Ridley). Remiantis filmo pavadinimu ir spėjant, kad Rei bus „paskutinis džedajus“, galima daryti prielaidą ir apie visą džedajų ordiną ateityje.  Tai reikštų tik vieną – daugiau džedajų po Rei mes nebeišvysime.

Filmo pavadinimas suteikia galimybę diskutuoti apie įvairius scenarijus iki kol pasirodys oficialus VIII-ojo epizodo anonsas, o to dar teks palukėti. O ką apie naująjį pavadinimą manote Jūs? Pasidalinkite savo nuomone ir įžvalgomis komentaruose.

 

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. D / 2017 sausio 24

    Arba Kylo Ren elementariai nugalės ir nepasigailės nei Luko, nei Rei ir išliks paskutiniu džedajumi, o paskutinėje(?) dalyje žiūrėsime kaip jį ir visą ordiną sudoroja pvz Jar Jar’as 😀