Trečioji „Meškiuko Padingtono“ dalis jau turi pavadinimą ir režisierių

Trečioji „Meškiuko Padingtono“ dalis jau turi pavadinimą ir režisierių

Vieno mylimiausių pasakų veikėjų ir mielo bei juokingo meškučio Padingtono gerbėjai – ruoškit savo marmeladinius sumuštinius! Dar praėjusią savaitę, per platininį karalienės Elžbietos II valdymo jubiliejų visiems save priminęs Padingtonas ir vėl grįžta į gerbėjų akiratį. Tik šįkart su žinia, kad sulauksime trečiosios dalies, o ji jau turi ir pavadinimą, ir režisierių.

Pirmiausiai, tai filmo pavadinimas. Jis vadinsis „Meškiukas Padingtonas keliauja į Peru“ (angl. Paddington in Peru), o tai kaip ir sufleruoja apie ką bus filmas. Greičiausiai galime numanyti, kad meškiukas leisis į kelionę, bandydamas atrasti savo tikruosius namus, iš kur ir atvyko į Londoną. Na, o antroji naujienos dalis – filmo režisierius. Priešingai, nei pirmuosius du filmus, trečiąją dalį režisuos Dougalas Wilsonas. Jis perims režisieriaus pareigas iš Paulo Kingo. Tai, galimai, susiję su tuo, kad pastarasis režisierius šiuo metu dirba su „Warner Bros.“ studija ir kuria „Čarlio ir šokolado pfabriko“ priešistorę „Vonka“ (angl. Wonka), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Timothee Chalametas.

Tiesa, P. Kingas ne visiškai atsitraukia nuo šios mielos istorijos. Jis parengė filmo istoriją (kartu su Simonu Farnaby;iu ir Marku Burtonu), o taip pat ir bus vykdantysis prodiuseris. „Daugiau nei 10 metų dirbęs su „Meškiuko Padingtono“ filmais jaučiu, kad net absurdiškai saugau tą mažąjį meškį. Tad džiaugiuosi, kad Daugalas laikys jo leteną trečiojo nuotykio didžiajame ekrane metu. Dougalo darbai yra tikrai ypatingi – juokingi, gražūs, nuoširdūs, vaizdingi ir visiškai originalūs. Teta Liusė kadaise mūsų prašė „Prašau, prižiūrėkite šį meškiuką“. Žinau, kad Dougalas taip ir padarys“, – pasakojo P. Kingas.

„Meškiukas Padingtonas keliauja į Peru“ filmavimo darbai prasidės 2023 metais, numatomos filmavimo vietos – Londonas ir lokacijos Peru. Nors oficialiai nepatvirtinta, neabejojama, kad meškiuką ir vėl įgarsins Benas Whishaw. Kada filmas pasirodys – kol kas neaišku, tačiau galima numanyti, kad tai bus 2024 metų vasara ar antroji metų pusė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles